Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámat nem érdekli a jutalom...

Kutyámat nem érdekli a jutalomfalat, szégyenli megcsinálni a trükköket, ledermed, mi állhat e mögött?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 17:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szinte minden kutya odavan a finom falatokért, de az enyémet abszolút nem, inkább ott hagy, de amikor mondom neki hogy fekszik, dörzsöli az orrát, mintha szégyenkezne.
2013. ápr. 23. 17:41
 2/12 anonim ***** válasza:
milyen jutalomfalatot adsz neki ? :)
2013. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Parizelt, mert azt imádja!
2013. ápr. 23. 17:47
 4/12 anonim ***** válasza:

nem minden kutya szereti az ilyen feladatokat. az én kutyám sem akart sosem ilyen trükköket megtanulni.

a jutalomfalat meg lehet, hogy csak azért nem érdekli, mert nem éhes.

ha amúgy minden rendben van vele és egészséges, akkor szerintem nincs baj.

az lehet, hogy nagyon félénk, de majd feloldódik idővel, csak sokat kell törődni vele :)

2013. ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az ült nagy nehezen megtanulta, vagyis úgy értem hogy nem azért nehezen mert buta, hanem látszólag nagyon nehezen vette rá magát. Azóta boldogan megcsinálja, viszont ha újat mutatok, ledermed.
2013. ápr. 23. 17:51
 6/12 anonim ***** válasza:

ha az ült megtanulta, akkor ezt is meg tudja tanulni.

az én kutyám is nagyon okos, csak egyszerűen amihez nincs kedve, azt nem csinálja meg.

vagy félénk tényleg egy kicsit, vagy csak nincs kedve az ilyesmihez.

2013. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős, milyen fajta?
2013. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
fél éves törpe uszkár
2013. ápr. 23. 19:25
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Kamasz, ilyenkor próbálgatja a határokat. Az is egy változata a szemtelenségnek, hogy nem hajlandó elfogadni tőled a jutalomfalatot (persze ez azt is jelenti, hogy nem éhes), nem figyel rád, nem dolgozik veled.
2013. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Eboktató ***** válasza:
47%

A kutyád intelligens! Egyszerűen csak kutyaként viselkedik és nem cirkuszi bohócként! Örülj neki!

Nem minden kutya jutalomfalatozható! Ami szintén pozitív, mert így kisebb az esélye, hogy idegentől fogadjon el ételt. Ha valamit tanítani szeretnél neki, inkább örülj a sikerének (és persze ezt éreztesd is vele), sokkal hatásosabb, mint kajával tömni!

2013. ápr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!