Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A sípolós játékok mennyire...

A sípolós játékok mennyire válnak a kutya hasznára?

Figyelt kérdés
tehát most ez hülyeség de intelligensebb lesz pl az kölyök aki ilyennel játszik mint aki nem ? meg mennyire fontos úgy egyáltalán hogy a kutyáknak legyenek játékaik ?
2013. ápr. 23. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Szeretnek játszani, úgyhogy valami játék mindenképp kelleni fog. Olyan amit rágcsálhat, dobálhat. Ha okosabb nem is lesz, de elfoglalja magát és jobb lesz a közérzete.

Bár mondjuk az enyém nem rajong a sípolós labdáért, azt hiszi, hogy visít és nem akar hozzányúlni.

2013. ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a kutya nem attól lesz intelligens mert sípol a kacsája:)

persze játéka jó ha van. de hogy mennyire igényli az már inkább fajta és jellemfüggő.

2013. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A sípolós játékok nem sokáig sípolnak, úgyhogy annyira nem fontos szerintem :D Viszont maga a játék az fontos, a kiskutyák szeretnek rágcsálni és ha nincs játéka akkor is fog rágcsálni csak akkor a te dolgaidat :D
2013. ápr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én azt hallottam, hogy ha a kutya hajlamos az agresszióra, akkor a sípoló játék kifejezetten káros lehet. mert ugye visító hangot ad ki, mintha épp egy zsákmányt ölne.
2013. ápr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyeetértek az utolsóval. szerintem is ha csinál valamit akkor inkább rosszabodik a helyzet tőle. én már láttam több fajtát is. a pincser is úgy esik neki az ilyen játékoknak mintha elmenne az esze. totál elborul az agyuk. a hangoskodásról pedig nem is beszélve. nyugodtabb idősebb kutyák nem is foglalkoznak az ilyesfajta játékokkal. én személy szerint egyszer vettem egy gumicsirkét de még azt is likvidáltam. kissé úgy tűnt nekem is mintha a két hónapos kölyöknek elmenne az esze. szerintem még ront is az olyan dolgokon mint pl. amikor egy másik kutyával játszik és az felnyikkan figyelmeztetésképpen hogy esetleg durva lett a játék. az a kutya amelyik megszokja hogy nem történik semmi minél jobban sípol a játék, szerintem le se áll ilyen esetben vagy csak nagyon nehezen. az enyémnek alig voltak játékai mert általában mi játszottunk vele. amikor pedig egyedül volt hagyva akkor aludt úgyis. inkább sokfajta ehető rágókája volt mint mindenféle gumicsirke meg sípolós bigyók. szóval az enyém ilyesmi nélkül nőtt fel és nem hiszem hogy buta lenne. sőt azelőtt nem volt ilyen és nem hiszem hogy valóban létfontosságú dolog lenne a kutya életében.
2013. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zsuzsabazsa ***** válasza:
Én is egyetértek a két előzővel.
2013. ápr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!