Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát szeretnék! Hogyan...

Kutyát szeretnék! Hogyan vegyem rá anyukámat?

Figyelt kérdés
Anyu is szereti a kutyákat, de kinti nem lehet mert nincs kerítésünk. Bentinek pedig csak azért nem lenne jó, mert "mindenhova odagumizik". Hogyan vegyem rá?

2013. ápr. 23. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha naponta 4x leviszitek sétálni, akkor nem fog bekakilni a lakásban. Az enyém 3 hónapos kora óta teljesen szobatiszta, 1x pisilt be a lakásban 6 év alatt.
2013. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fogadjatok örökbe kutyát,rengeteg van köztük ami szobatiszta már alapból,és napi 3-4 sétával nem lesz baleset.

Ha nem akarsz keveréket ott vannak fajtamentők mindenféle fajtából.

Nekem most ő a személyes kedvencem,de persze rengeteg kutyus van aki gazdira vár,csak ő a szívembe lopta magát :)

[link]


egy kozmetika után még gyönyörűbb lenne.

2013. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 LilikeHelloKitty ***** válasza:
én már kétszer csináltam ilyet,sikerrel. akkor kell kezdeni,ha látod,hogy anyukád nem ideges,és te is beszereztél egy ötöst. mutass neki képeket menhelyi kutyákról. ha ez nem megy,takaríts ki,és akkor anyukád látja ,hogy milyen felelősségteljes lánya van =D
2013. ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Menhelyen sok olyan kutya van amelyik már szobatiszta. Nagyobb testű kutyák tovább bírják vissza tartani
2013. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekünk sincs kerítésünk. Na jó, van, de csak jelképes, szóval a kutya csak ott nem mehet ki rajta, ahol nem akar. Ennek ellenére a kutyám napközben udvaron van, ahonnan soha nem megy ki, éjjel pedig a konyhában. 8 hetes kora óta nem piszkított be, pedig szegény most márc. 15-én, a nagy hófúváskor 16 órát töltött bent egyedül.

Alapvetően a kutyák nem piszkítanak a lakásban (megfelelő szoktatás után), és szintén szoktatás után, felügyelettel az udvaron is lehetne.

2013. ápr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy hány éves vagy, 15?

Azon gondolkoztál, hogy mi lesz vele, ha főiskolára mész/elköltözöl/dolgozni kezdesz?

2013. ápr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
utolsó: normális emberek alapvetően iskolába járnak vagy dolgoznak. ez olyan, mint amikor valakinek gyereke lesz, utána már nem is dolgozhat soha többé? nekem dolgoztak a szüleim, munka után mégis volt rám idejük. ugyanúgy egy kutyára is tud időt szakítani az ember HA AKAR, munka mellett is, minden nap. az enyém alszik ameddig nem vagyunk itthon, bár mostanában mindig van vele valaki. egyedül addig probléma ez a néhány óra egyedüllét ameddig kölyök a kutya.
2013. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Annyira köszönöm hogy segítetek! :) Anyut újra csak kérdezgettem és nem állok túl jól. :( Ez történt:

Én: Anyu! Könyörgök had kapjak egy kutyát! (cuki képet vágtam)

Anyu: Nem! Felejtsd el!


.............. Most mit csináljak ? :(

2013. ápr. 25. 13:47
 9/12 anonim ***** válasza:

Hhhhmmmmmm... mondjuk érvelj?

Anyu: Nem! Felejtsd el!

Te: De Anyu, kérlek legalább hallgass végig. Már egy csomót utánaolvastam, és már nagy vagyok, tudom, milyen felelősséggel jár, meg hogy nem két hónapra szól, tudok és szeretnék is gondoskodni róla, és segítek itthon meg minden, jól tanulok, füvet nyírok az utcában, hogy pénzt keressek és beszálljak a kutyával járó költségekbe. És nem akarok fajtatisztát, a legjobb lenne egy kistestű keverék kutya a menhelyről, jelképes összegért, ami keveset eszik, néééézd, ezen a honlapon találtam ezt a kis tarka kutyát, látod, milyen szomorú barna szemekkel várja a gazdiját.... :(

2013. ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:) még válaszokat várok !
2013. ápr. 27. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!