Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám az idegeneket nagyon...

A kutyám az idegeneket nagyon izgatottan fogadja, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy egy éves golden retriever kutyám ami nagyon aranyos és értelmes, de egy bajom van vele, ha jön egy idegen akkor izgatottan, nagyon hevesen fogadja azt az illetőt. Az emberre való ráugrálásról már leszoktattam és velünk a családtagokkal sosem viselkedik izgatottan vagy hevesen, ha haza jövünk. Minket mindig tisztel de az idegenekkel nem így viselkedik. Tudna valaki tanácsot adni, hogy mit tegyek ebben a helyzetben? :)
2013. ápr. 24. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Beszéld meg a vendéggel, hogy ne vegyen róla tudomást, fordítson neki mindig hátat és ne nézzen rá. Csak akkor hívja magához, ha már teljesen megnyugodott. Ha nem nyugszik meg, ne vegyen róla tudomást.
2013. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ezt modnom ezt mindenkivel nagyn szigorúan be is tartatom csak ugye amikor kicsi volt és egy két alkalommal én nem voltam itthon pl. egy két órán át akkor ugye voltak egyesek olyan "aranyosak " hogy a hátam mögött simogatták a kutyát.
2013. ápr. 24. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha mostantól betartjátok, stem nem lesz gond, egy felnőtt kutyát is lehet még nevelni, bát több gyakorlásra van szüksége.
2013. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja jól írta az előttem szóló.

Beszéld meg a vendéggel, hogy ne figyeljen a kutyára.

Ha ugrál a kutya basszál rá 1-et a fejére, vagy az orrára oszt akkor nem fog.

Ha meg ez sem jött be akkor vond el kajával a figyelmét, etesd meg amikor jön a vendég.

Vagy egyszerűen a vendégnek szólj, hogy látogatás előtt 2 órával toljon be egy tál sólettet, káposztával, babbal és hagymával.

Majd egy egyszerűen, de nagyszerűen eleresztett apokaliptikus fingfelhő után a kutya biztos nem lelkesedik majd annyira az idegenért :-)

2013. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Közönöm a válaszokat de talán az utólsóra nem kell hogy sor kerüljön(nem szertném hogy a kutyám meghaljon):))
2013. ápr. 25. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!