Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miskolcon olcso és megbizhato...

Miskolcon olcso és megbizhato kutya panzio merre vagy holvan?

Figyelt kérdés
kűlföldre megyek dolgozni és nincs kire biznom a két kutyusomat közép méretű mind a kettő imádom őket angusztusba utazok ki de már most idegbeteg vagyok mindennap hogy itt kell hagynom őket az állatmenhely vagy sintértelep kizárva!!! 3honaponta jönnék haza 3hétre és azokra a 3honapokra kellene nekem egy megbiztató kutyapanzió.

2013. ápr. 25. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt van pl egy. [link]


Bár hozzátenném, a kutyáknak GAZDIRA van szüksége, nem egy idegenre, aki három hetente kicsit elviszi őket. Ráadásul szerintem ilyen távokra egyik panzióban sem fogják fogadni a kutyákat. Keress rokont, vagy ismerőst aki befogadja őket, jobbat nemtudok.

2013. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ sajnos nincs senki akire rátudnám bízni őket :( a szívem szakad meg lehet ha nem találok megoldást akkor inkább nemegyek ki dolgozni :( olyan rossz ez a döntésképtelenség nem tudom hoy milenne jo
2013. máj. 5. 23:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudom ez nem segít, de én képtelen lennék lemondani a kutyáimról, hogyha nem tudom biztosra, hogy jó kezekben van. (Pl. a szüleim tudnak gondoskodni róluk)

Az nekik sem élet, hogy 3 havonta látnak. Már idegen leszel számukra és a panzió tulajdonosa a gazdi, HA egyáltalán elvállalná ezt.

Nem viheted magaddal a kutyákat valamilyen úton módon?

2013. máj. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom magammal vinni őket mert bérelt lakásba leszek és nem engednek meg semmilyen állatot sem :( kint angliában vagy a másik ha nem bérelt lakás lesz akkor a a hotel ahol dolgozni fogok ott ad szállást és oda se vihetem de inkább egyre jobban hajlok afelé hogy nem megyek ki :( szívem szakadna meg értük pénz miatt mentem volna ki mert itthon nemigazán lehet megélni...bár nem panaszkodom mert megvan mindenem csak ilyen nagyobb dolgokra mentem volna gyűjteni egy saját lakás jogsi stb..
2013. máj. 6. 03:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!