Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sos, kutyámba kullancs ment...

Sos, kutyámba kullancs ment és körülötte lett egy hatalmas csomó, ugye nem lesz komolyabb baja? Kullancsot kiszedtük.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon figyeld a kutyust, ha bágyadt vagy nem eszik, sokat pihen akkor gond van.És azonnal kell hívni az állatorvost!Nekünk többszőr volt már ilyen, ilyenkor avérlemezkéit lebontja a kullancs (vagy vmi iylesmitmondott a doki), ha fertőzött volt.Akkor ha idejében kap oltást akkor 90%ban meggyógyul.Azt tudnod kell hogy nagyon sok kullancs fertőzött!Hiába veszed ki, ha fertőzött volt akkor szinte biztos hogy bejutott a kutya vérébe.Az oltásért (2injekció) nálunk a doki 2ezer forintot kér.De szerintem vegyél Ultrahangos kullancsriasztót.4ezer forint, neten is megrendelheted, és 1évig tudod használni.Szerintem az a legbiztosabb!
2013. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy esetleg bent maradt a kullancs feje es attol van? En igy jartam a kiskutyammal..
2013. ápr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A dudor volt amit észrevettem, még a kullancs benn volt. Viszont szerencsére azóta is jókedvű, eszik. Volt már hasonlo dudor neki ami ciszta volt és le kellett műteni mert hirtelen nőni kezdett, azt feltételezzük hogy az kullancs miatt volt és ez is hasonló...
2013. ápr. 27. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!