Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek kövér a kutyusom?...

Szerintetek kövér a kutyusom? Labradorom nyáron lesz 2 éves, szuka, átlagos magasságú és 30 kiló.

Figyelt kérdés
Az etetési útmutató szerint etetem, jó minőségű kajával, minden nap 2 órát sétál velem estefelé, de sokszor a tesómmal de. is. Kertes házban lakunk, a szomszéd macskái után is mindig futkozik. Csak az zavar, hogy mindig mindenki megjegyzi, hogy kövér. Pedig vékony labit én még nem láttam, ők erősebb testfelépítésűek,ugye? (próbáltam képet beilleszteni, de nem sikerült)
2013. ápr. 26. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

képfeltőltő oldallal próbálkozz és onnan dobj egy linket. :)

Pl

[link]

Vagy

[link]

2013. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én láttam már jónéhány "sportos" labit, meg olyat is aki kicsit ducibb. Igazán kövérekkel szerencsére még nem találkoztam. Ha a bordáin közvetlenül a bőre van és nincs közte centis hájréteg, akkor valószínűleg nem kövér.
2013. ápr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Köszi, remélem sikerült és meg is lehet nyitni :)

Most így gyorsan csak ezt a két képet találtam a laptopomon.

2013. ápr. 26. 12:21
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát határozottan husis, nem vészes de azért én lefaragnék belőle legalább 3kilót.
2013. ápr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azt hiszem megpróbálkozok a diétás tápokkal.. :-)
2013. ápr. 26. 12:29
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát nekem ő már súlyos - én fogyóztatnám tutira.

Az enyém ennyi idősen 25,5 kiló volt...emellé 59 centi.

2013. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges pénzkidobás másfajta tápot venni. simán adjál picit kevesebbet a jelenlegi tápból, vagy vezessetek be heti egy koplaló napot ha eddig nem tartottatok.
2013. ápr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, tudom.. Igazából totál elkényesztetjük Őt.. Ami nevelési szempontból sem jó, ezt is tudom. Ha nem vagyunk itthon, mindig átjön a mamám és vigyáz rá. (nem mintha kellene rá :) ) A jutifalatokról meg nem is beszélve.
2013. ápr. 26. 12:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor az a legszebb h ennek tudatában vagytok és nem tesztek ellene....akkor meg mit mondjunk. Csak ne legyen dps öregkorára. Én jobban szeretem ha a kutyám jólnevelt és sportos. Nekem a kutya nem csak arra kell h legyen (kit simogatni)
2013. ápr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kövérnek nem mondanám, de ducinak már igen :) Fogyaszd egy kicsit. Ne legyél olyan, mint egyik ismerősöm, hogy tisztába van a problémával, mondjuk nála nem duci a kutya, hanem már vészesen túlsúlyos, de nem tesz semmit, mert ő nem szereti ha éhezik egy kutya (mint szerinte az enyémek, mert normál súlyban vannak, nálam mindegyik makk egészséges, nála az egyik dp-s, a másik meg térdkalácsficamos). Kicsit kevesebbet kell neki adni a tápból és ha nasit kap, egy falattól nem fog elhízni, nem kell neki mindjárt egy véka kaját adni, mint nasi :)
2013. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!