Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudom hogy szeret e a...

Honnan tudom hogy szeret e a kutyám?

Figyelt kérdés

örül ha meglát ( persze mivel én hoztam ki a menhelyből.)

mindenkire hallgat, ha odahívják odamegy, elfogadja akárkitől a kaját, nekem nem mindig engedelmeskedik séta közben, meg néha ha odahívom akkor se mindig jön oda. honnan tudom hogy szeret?


2013. ápr. 26. 12:56
 1/5 anonim válasza:
Hát ezt kb. onnan lehet tudni hogy engedelmeskedik meg játszani akar veled meg hogy hozzád dörgölőzik. :)
2013. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
valoszinu hogy kicsit bizalmatlan az emberekkel, ezert nem mindig megy oda hozzad. Ki tudja mi tortent szegennyel mielott a menhelybe kerult.az is lehet, hogy nem torodtek vele, nem tanitottak.idovel biztos rajon hogy nem bantod, foglalkozz vele sokat es engedelmeskedni fog neked!!
2013. ápr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zsuzsabazsa ***** válasza:

Ő még mindenki szeret, nem csak téged, mert örül, hogy kint van a menhelyből.

Neked kell a kettőtök közti kapcsolatot erősíteni.

Kettesben sétáljatok, te és a kutyád. Foglalkozz vele, szólítsd a nevén mikor hívod. Sokat legyél vele csak kettesben, hogy csak rád koncentráljon. Játsszál vele, labdázz vele. Ha már eléggé kötődik hozzád, akkor nem fog mindenkire hallgatni.

2013. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem tudod visszahívni, még szerethet! Az én kutyám is sajnos nem nagyon hallgat rám, mert eléggé neveletlen, mindent megengedtem neki. Tehát ez a vielkedés nem hiszem hogy arra utalna, hogy nem szeret!
2013. ápr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy szeret a kutyád :) De valóban jó a kötődést elmélyíteni, ahogy már fentebb írták: közös séták, közös foglalkozások, trükktanulás, engedelmes feladatok gyakorlása és persze a közös játék csodákra képes :)
2013. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!