Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem játékos a kutyám?

Miért nem játékos a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy francia bulldogom, kan, 4-5 éves. Egyik barátnőmnek is van egy ilyen fajtájú kutyusa, ő már 7 éves, és iszonyú játékos. De az enyém nem. Miért lehet ez? Olyan kis nyugodt... amikor sétáltatom, mindig csak szaglászik és jelölget. Semmi kedve sincs a játékokhoz, pedig szívesen futkároznék vele. Hallottam már, hogy az ivartalanítástól játékosabb lenne, de hogy ez igaz-e, nem tudom. (Mellesleg itthon is csak fekszik és alszik.)

2013. ápr. 26. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez pont hülyeség, ivartalanítás után még ennyire sem mozogna.

Egyébként kutya függő a mozgása.

Ja és a kutya is olyan lesz, mint a gazdája.

2013. ápr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neki ez a természete, így kell elfogadni, amilyen. Bár nem kedvencem Cesar, de ő mondja azt, hogy Mindenki olyat kutyát kap, amilyenre szüksége van. Inkább találd meg, hogy benne mire van szükséged. Egyébként lehet, hogy lenne kedve játszani, csak nem olyat játszotok, ami felkeltené az érdeklődését. Próbáljatok ki sok mindent, akár keresős akár rejtvényes játékokat vagy flirt polehoz hasonló elkapós játékot.
2013. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Itthon néha játszik teniszlabdával, odalent ritkán hempereg és kúszik a fűben. Ezt 10 percig csinálja, aztán abbahagyja. Nem igazán értem mert egyesek irigyelnek amiért ilyen okos és nyugodt kutyám van. (Mert nagyon jól tanított és okos)
2013. ápr. 26. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj előtte húzgálni valamit a földön, attól általában bepörögnek :)
2013. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zsuzsabazsa ***** válasza:

Ha ez előtt is ilyen volt, akkor ilyen a vérmérséklete.

Melankolikus.


A barátnődé meg szangvinikus vagy kolerikus.

2013. ápr. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!