Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális hogy egy 4 hónapos...

Az normális hogy egy 4 hónapos amstaff kölyök fél a többi kutyától?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos amstaff kis kutyánk és retteg az idegen kutyáktól , meg a hangos zajoktól eszt ki fogja nölni ? való színleg azért ilyen mert ö volt a legkisebb az alomból és el verte a nagyobbak , de a legókososabb is ö volt , eszt ki fogja nőni ? 1 hónapja van nálunk van még egy kutyusunk de avval el van , de ha ugat egy kutya az utcán kerítésen belül is akár le blokkol , be húzza fülét farkát és mögém bújik

2013. ápr. 26. 18:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/112 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom sikerült valami "óccsó" kutyát venni egy szaporítótól, akinek gyenge az idegrendszere...

Ha van lehetőséged, akkor vidd el kutyaoviba, ott folyamatos felügyelet mellett hozzászoktatják őt a többi kutyához, új hangokhoz, emberekhez. Ne hanyagold a szocializációját, mert később komoly bajok lehetnek.

És alkalmazd a pozitív megerősítést, hogy növeld az önbizalmát.

2013. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/112 A kérdező kommentje:
nem , nem ez egy TK-s komoly kis kutya nem volt olcsó mint egy pitbull volt az álmom mert annyira szép és erös de inkább amstaff mellet döntöttem mert az nyugodtabb és az én szemebe kicsit szebb is , de nem eszt vártam h ilyen kis félős legyen , jó aszt meg értem h fél a zajoktól mert 1 nm2 területen osztozott a az anyával meg a test véreivel egy tanyán , és direkt 13 hetesen hoztuk el hogy tanuljon sokat az anyától meg a testvéreitöl vagy is márt csak 1 szuka volt mellette mert aszt meg tartta a tenyésztő
2013. ápr. 26. 18:43
 3/112 anonim ***** válasza:
100%

Vidd kutyaoviba ott együtt lehet a többi kölyök kutyával és zajokkal is össze ismertetik meg biciklisekhez hogy viszonyul meg hirtelen kinyitnak egy ernyőt stb..


nézz körül a környékeden kutyasuli szempontjából vhol ingyenes az ovi rész vhol 500-700 ft alkalmanként..szerintem érdemes lenne elvinned,hogy a későbbiekben ne legyen gond! :)

2013. ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/112 anonim ***** válasza:
100%
Jó fajta tenyésztő lehetett ha ilyen körűlmények között tartotta a szukát meg a kölyköket. Tenyésztő és tenyésztő között óriási a különbség.
2013. ápr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/112 anonim ***** válasza:

Ezt hívják úgy,hogy törzskönyves szaporító.

Merre laksz?

2013. ápr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/112 anonim ***** válasza:
100%

Iskola nincs a közelben ahogy elnézem.

Amúgy sikerült kifognod egy tenyésztőnek álcázott szaporítót.

Egy kennelnevet 20ezer Ft-ba kerül kiváltani....Aki meg nem megy utána a kutyák származásának az magára vessen.

Neked kell tanítanod a kutyát,és nem ártana iskolába járni vele...

2013. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/112 A kérdező kommentje:
Na ide figyelj a legjobb kennelböl van a kutyám,nem hiába volt 150ezer ft,csak szeretnél ilyen vérvonatltú kutyát.a szülei díjnyertesek
2013. ápr. 27. 02:06
 8/112 A kérdező kommentje:
és olyan irjon akinek van ilyen kutyája és nemcsak a tévébe látta.
2013. ápr. 27. 08:25
 9/112 anonim ***** válasza:
0%

Persze normális hisz még kölyök az enyém 1 éves szintén fél hanyat dobja magát a másik kutya előtt vagy kúszva megy elébe:))inkább ilyen legyen mint agressziv.Akit nem lehet egy kutyához sem odaengedni Az én kutyám is az utolsó volt és a legkisebb a 11.ik :)))

Enyém volt,hogy be is pisilt mikor hanyat dobta magát a kutya előtt.

2013. ápr. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/112 anonim ***** válasza:
0%
Előző voltam.Én nem kenelből vettem sajnos bár nem hiszem,hogy ez lenne az oka.
2013. ápr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!