Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok olyan kutyafajtát, ami...

Tudtok olyan kutyafajtát, ami hasonlít egy hiénára?

Figyelt kérdés
Van egy hülyegye... akarom mondani, kissé tudatlan kérdező a Vadállatok kategóriában, aki egyszerűen nem érti meg, hogy nem tarthat hiénát. Nem tudom mennyire jó ötlet fajtákat ajánlgatni neki, de tudtok ilyen kutyát?

2013. ápr. 26. 21:45
 1/8 anonim válasza:
100%
Én sajnos nem tudok, de az a csóka ott a vadállatok kategóriában csak trollkodik, valószínűleg iszonyú jót szórakozik mindenkin, aki komolyan válaszol neki és próbálja elmagyarázni, hogy miért nem tarthat hiénát.
2013. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én már annyiszor elküldtem a fenébe... de már nem írok oda..

amúgy simán kinézem belőle, hogy nem trollkodik, hanem valóban ilyen hülye.

2013. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a legtöbb kommentet én írtam neki... De olyan csőlátású, hogy csak azokat az infókat szedi ki, amelyek szerint lehet hiénája, a többit észre sem veszi.
2013. ápr. 27. 10:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk az ilyennek kutya sem kéne
2013. ápr. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A csodálatos kutyadoki című műsorban egyszer szerepelt egy olyan kutya, amelyik hasonlított hiénára. Valamilyen keverék volt, de hogy milyen, arra már nem emlékszem.
2013. ápr. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tigriscsíkos staffordom van. A fajtastandardtől eltérően hegyesen felállnak a fülei. Séta közben már többen le hiénakutyázták :) Legutóbb egy afrikai srác közölte, hogy úgy néz ki, mint egy foltos hiéna.
2013. ápr. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Régebben egy gazdája állítása szerint írszetter -csíkos pitbull keveréket láttam ,hát az pont olyan volt ! Rá kéne állni a tenyésztésére egy vevő már van :D
2013. ápr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BlackWolf ***** válasza:

Igen őt ismerem,írtam is neki...Nem tom' hogyan léteznek ilyen hülyék...Eddig az viszi a pálmát aki Egyéb kérdésekbe betette hogy hogyan lehet hiénává változni XD

Amúgy a pitbull hasonlít rá,meg talán az akita ha jól eltalálják a színt.

2013. máj. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!