Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bulldog harapású kutyák...

A bulldog harapású kutyák tudbak vicsorogni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 21:55
 1/8 A kérdező kommentje:
tudnak
2013. ápr. 26. 21:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsika, milyen az a bulldog harapású? Mondjuk amúgy tacskó, de ha rád csukja az állkapcsát akkor valahogy bulldog-érzés?
2013. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D nem, hanem az alsó fogsora előrébb van, mint a felső. Pl. Boxer, francia bulldog, angol bulldog, bullmasztiff, stb.
2013. ápr. 26. 22:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogyne, felhúzzák az ínyüket, és máris vicsorognak, mint minden kutya. Nem is értem a kérdést.
2013. ápr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
[link] elég meggyőző?
2013. ápr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
zabáljam meg
2013. ápr. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na pont erre voltam kíváncsi, köszi a képet! Nekem boxerom van és még sosem láttam vicsorogni! De amint a képen is látni, nekik csak a szemfoguk látszik ilyenkor ki! Mondjuk akkora húsdarabot nehéz is teljesen felhúzni...
2013. ápr. 27. 08:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is boxerem van, tudnak vicsorogni nyugi. Legfeljebb nem olyan látványos a lebernyeg miatt, bár van az a szitu amikor még ijesztőbb mint egy normál kutyánál.
2013. ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!