Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 nap hányszor lehet parafinol...

1 nap hányszor lehet parafinolajat adni a kutyának székrekedés ellen?

Figyelt kérdés
A kutyusomnak székrekedése van, az állatorvossal is beszéltem és azt tanácsolta hogy parafinolajat nyomjak a fenekébe. Ezt milyen időközönként végezem el 1 nap? A tejes dolog nem vált be. Nem fogadja el, sikerült egy kicsit lenyomni a torkán de semmi változás.
2013. ápr. 27. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szájon át szokták a paraffint beadni. Viszont, ha nem használ, jobb lenne orvosnak megnézni, mert akár bele is sülhetett a széklet. Azt meg az orvos tudja kiszedni.
2013. ápr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát a doki azt mondta (mivel nem tartózkodik a városnap, majd csak hétfőn tudja megnézni). Hogy végbélen keresztül adjam neki. Hát amióta végbélen keresztül adtam neki nem próbálkozik annyit mint előtte. Esetleg szájon át mennyi adagot adhatok neki 1 nap?
2013. ápr. 27. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nállunk is volt ilyen probléma, napi egy evőkanállal keverek a kajájához. Szerintem végbélbe nyomni a parafint elég durva dolog, nem is értem a dokidat. Mondjuk az is igaz hogy az azonnali hatást ad.
2013. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát már szájon át is kapott, meg végbélen keresztül is,de még most sem lett semmi. Ritkábban erőlködik, de tehát mozog, meg fekszik, meg rohangál amikor épp nem napozik. Nem értem mi lehet még mindig a gond.
2013. ápr. 27. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!