Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hónapos kutyám megkapott,...

4 hónapos kutyám megkapott, igazából ejtett egy karcolást! Kell mennem tetanuszért?

Figyelt kérdés
egy pontban kivérzett egy kicsit , nem tudom hogy menjek e vagy sem ! mert feleslegesen nem akarom magamnak beadatni
2013. ápr. 27. 22:44
 1/7 anonim válasza:
honnan van a kuytad? Kapott mar vedooltast, ami kotelezo? Elvileg ha minden rendezett vele, nincs teendod.
2013. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
még veszettség ellen nem kapta meg amúgy minden kötelező megvan neki
2013. ápr. 27. 22:56
 3/7 anonim válasza:
Nem
2013. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az enyémnek is kb. négy hónapos koráig tartott a programja. ezalatt én totál sebes kézzel jártam az orvoshoz mert mindig játszottunk én meg sokszor hagytam hogy bekajáljon engem a kutya. nah persze hacsak nem tiltottam. az orvos látta is. nem szólt hogy menjek tetanuszért.
2013. ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tegyél a sebre Betadine-t (ha lehet, folyékonyat, szerintem az jobb, mint a kenőcs). Ha tényleg csak egy karcolás, akkor nem kell tetanusz. Az csak a "mély" sebeknél kell.

Mikor kaptál utoljára tetanusz szurit?

2013. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kb 6 ève kaptam
2013. ápr. 28. 17:29
 7/7 Eboktató ***** válasza:

Ha jót akarsz a kutyának, nem mész tetanuszért! Még egyébként sem tudna halálos sebet ejteni, és nem is biztos, hogy felfogta, hogy mit csinált.

Ha elmész, meg fogják kérdezni mi történt, és hivatalosan jelenteniük kell (bár 4 hónapos kutyát csak nem jelentenek).

2013. ápr. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!