Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen csontokat, illetve...

Milyen csontokat, illetve belsőségeket lehet adni egy 9 hónapos kutyának?

Figyelt kérdés
Azt hallotam, hogy ilyen csöves baromfi csontokat nem, de mondjuk csirke farhát, vagy ilyesmi? Minden választ előre is köszi!
2013. ápr. 28. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Baromfi csöves csontot főve na, mert szilánkosra törhet. Csirke farhátat nyugodtan kaphat, meg sertés csontot is de azt csak főve. Belsőséget én hetente egyszer szoktam, sertésm máj, vese, lép, szív azt is szigorúan főzve.
2013. ápr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bocs főve ne!
2013. ápr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oké, kösziiii! :)
2013. ápr. 28. 15:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Úgy tudom az oldalas csontja pl puha csont, azt sem.
2013. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Oké, kösz! :D
2013. ápr. 28. 15:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha puha csont azt nyugodtan adhatja az oldalas csontot is. Persze nem nyersen. De jobban jársz ha hentestől veszel mondjuk lapocka csontot alaposan megfőzöd éz azt adod neki, persze nem minden nap. Én kb 2 hetente szoktam a három kutyámnak, csak arra kell figyelnem hogy az egyik képes addig rágni hogy vérezni kezd a foga. Tőlle félóra múlva el szoktam venni.
2013. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, azt elfelejtettem hogy oldalas csontot azért nem szoktak ajánlani mert beékelődhet a kutya fogai közzé.
2013. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a puha csonttal meg aza baj, hogy szorulást okozhat, mi azért nem adtunk.
2013. ápr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet hogy így van de én nem vettem még észre. Igaz nem szoktam nekik sokat adni. Viszont néha kell mert jobban tisztítja a fogaikat mint azek a művackok.
2013. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bikacsök:) Igaz, drága, de tisztítja az is a fogakat.
2013. ápr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!