Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért lehetséges ez?

Mért lehetséges ez?

Figyelt kérdés

van egy németjuhász kiskutya,(kan) és ha játszik a lábamal (cipőfűzöt húzza, nadrágot tépi, harapdál) egy idő után neki áll olyanokat csinálni mindha felnöt kutya lenne és neki áll a lábamat, bocs a kifejezésért de dugni. ez mitől van ? 8 hetes.


(elnézést a helyes írásért de nem tudom beállítani azt hogy ha rosszúl írok egy szót azt alá huzza)


2013. ápr. 28. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
a "lábdugás" azaz a meghágással a fönökséget gyakorolja.. megnézi hogy meddig mehet el a szemtelenségben, ezzel ellenőriz téged hogy áttudja e majd venni a hatalmat.. ezt a felnőtt kutyát nem igazán engednék neki, így jó lenne ha már a harapdálásnál letiltanád, mert később komoly gondok lehetnek
2013. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ én is ezt halottam, csak nem akartam elhinni egy ilyen kis kutyánál, de ezekszerint tényleg így van.



ment a zöld kéz ! :)

2013. ápr. 28. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Próbálgatja a határait, ledominál. Miért hagyod, hogy játsszon a lábaddal?
2013. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát mert kis kutya azért :)
2013. ápr. 28. 20:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak jusson eszedbe, hogy amikor a cuki kis 40 kg-jával fog hátulról letámadni és meghágni, nem hibáztathatod a kutyát. Mert ő nem fogja érteni, hogy most még miért lehet, és később majd miért nem. Addig neveld meg, amíg még erősebb vagy nála, mert elég nagy szívás egy elcseszett német juhász.
2013. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém már 7 hetesen ezt csinálta a macskával, meg a plüssállataival. Következetesen letiltod róla, ennyi az egész.
2013. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, most már tudom hogy miért csinálja, ment a zöld kéz mindenkinek.
2013. ápr. 28. 21:09
 8/8 anonim ***** válasza:

O_O

Hát szerintem nem cuki, ha egy 40 kilós németjuhász tépi a lábad szárát amikor játszani támad kedve.

Ne úgy tekints rá, mint aki ekkora marad.

A mi kutyánk is csinált a szártépést, meg bizgatta a cipőket, de letiltottuk róla. Nem is hág minket meg...

2013. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!