Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez most hogy van?

Ez most hogy van?

Figyelt kérdés
Hallottam az évfolyamtársamtól, hogy a nőstény kutyák képesek ugyanúgy elélvezni mint a fiú kutyák. Meg valamit mondott arról is hogy a nőstény kutyáknak van csiklójuk. Most ez hogyan is van, vagy csak hülyéskedik?

2013. ápr. 28. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Évfolyamtársadnak mondd meg, hogy kutyákkal szexelni egészségtelen, kerítsen magának egy humán partnert, és ne hallucináljon ilyeneket.
2013. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Igen van a nöstényeknek csiklója, mivel a nemiszervük ugyanolyan felépitésű mint minden emlősnek. Hogy mennyire élvezik nem tudom, mert szerintem egyik sem mondta még el.
2013. ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

2-es vagyok, itt megtalálod a kutya nemi szervét csiklóval együtt, élvezetről szó sem esik.

2013. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok megmondom :). És köszönöm a válaszokat!!
2013. ápr. 28. 21:12
 5/6 Eboktató ***** válasza:
91%
A kutya ösztönlény, nem az élvezet hajtja, ez csupán fajfenntartás. Az évfolyamtársad szeretett volna okosat mondani, de nagyon nem jött össze neki!
2013. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az én kutyám addig szokta nyalogatni magát, amíg el nem kezd rángatózni... olyan, mintha orgazmusa lenne... :P
2013. máj. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!