Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Következetlen vagyok?

Következetlen vagyok?

Figyelt kérdés
Vannak dolgok amiket a kutyámnak nem engedtem meg amíg még kölyök volt. Viszont idővel lazultak a dolgok, jól viselkedik így néhány dolgot mostmár megengedek neki. Ez hiba? Olyanra kell gondolni mint például kölyökként nem mehetett az erkélyre mert túl sok virág és növény van ott, de mostmár megengedem neki.

2013. ápr. 28. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát ha azért mehet, mert jól viselkedik, akkor szerintem teljesen jó ez így. ha lazáról akarnál szigorúbbra váltani, az lenne picit nehezebb.
2013. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Papírforma szerint én sem vagyok megfelelő falkavezér, mert mellettem alszik a kutyám, adok neki a saját kajámból, stb.

Ettől függetlenül a jólneveltség mintapéldánya, emberekkel, kutyákkal remek a viszonya. Nyilván, ha bármi probléma lenne vele, akkor változtatnék, és szigorúbb szabályok lennének, de egy ennyire szófogadó kutya mellett nem gondolkozok azon, hogy probléma e, ha mondjuk szabadon ugrálhat föl-le az ágyamon. Ha leküldeném, lemenne, de nem érzem szükségét annak, hogy minden egyes döntését engedélyhez kössem.

2013. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem következetlenség,csak új szabály lépett be.Következetlen akkor lennél,ha valamit mégis megengedsz a kutyának,amit egyébként nem szabad neki.
2013. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!