Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák is tudnak álmodni?

A kutyák is tudnak álmodni?

Figyelt kérdés

Nektek mi a véleményetek erről?!

Az én kutyám, szokott olyat csinálni, mikor alszik, hogy hangosabban szuszog, már-már fujtat és nyünnyüg, vagy csak simán nyünnyög. De arra is volt példa, hogy nyünnyögött és" rángatózott". Ilyenkur, ha elkezdem finoman simizni, akkor abbahagyja. Azt szoktam mondani, hogy biztos rosszat álmodott.


2013. ápr. 29. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Állítólag igen, tudnak a kutyák is álmodni. Dolgozik a tudatalattiuk és alvás közben feldolgozza a nap folyamán beérkezett rengeteg információt.

Sajnos az ember sohasem fog belelátni az élőlények fejébe, gondolkodásmódjukba, így csak találgatni tudunk. Egy vakon született ember, sohasem fogja tudni elképzelni milyen is látni. Na ugyan ez van akár a kutyáknál. Sosem fogjuk tudni pontosan, hogy ők hogyan működhetnek, mert beszélni nem fognak.

2013. ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kutyám futni szokott álmában, meg nyüszög, dobálja magát. Főleg akkor, amikor kirándultunk, vagy valami újdonsággal futottunk össze aznap, akkor szinte mindig álmodik éjjel.
2013. ápr. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tengerimalacaim is rendszeresen álmodtak.:)
2013. ápr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!