Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 éves kutyát 35 ezerért...

3 éves kutyát 35 ezerért árulnak. Komolyan gondolják?

Figyelt kérdés

Ilyennel még nem találkoztam és nagyon meglepődtem. Mi oka lehet egy kutyát keresőnek 35 ezret kifizetnie egy 3 éves ebért? Lesz ennek a kutyának így új gazdija? Normális a jelenlegi gazdája?


Vagy én vagyok eltévedve?


2013. ápr. 29. 11:03
 1/5 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 29. 11:04
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy elkelne ennyiért, valószínűleg hasznot akarna hajtani a kutyából és a lehető legtöbbet lehúzni róla. :( Ha olyan nemű családi ok lenne, hogy a kutyától meg kell válni, előbb adnám gondos, szerető családba ingyen, minthogy nyerészkedjek rajta. Vagy az is lehet, hogy találta, befogta a kutyát és túl akar rajta adni, vagy kiöregedett a szaporításból és megint csak túl akar adni........
2013. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Aki ilyenre vágyik és ennyi idősre, annak miért ne érné meg.Ha mégse venné meg senki, akkor úgyis elajándékozza.

Csak arra lennék kíváncsi mi az a családi ok.

2013. ápr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nem hasznot akar rajta húzni, akkor talán azért mert aki kiadna pénzt érte, az csak nem fogja moslékkal etetni, meg spórolni a kutyán.
2013. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnék előítéletes lenni, de nagyon sokszor csak 'jól mutat' a családi okok című indoklás a szövegben, közben meg csak túl szeretne adni a kutyán, s ezzel együtt még keresne is rajta.

Én is azt gondolom, hogy ha mindenképp (bár ne kerüljek ilyen helyzetbe) meg kellene válnom a kutyámtól, akkor tuti felhajtanám a lehető legjobb gazdit számára, nem adnám oda az első embernek, aki elő tud rántani 35ezer forintot.

2013. ápr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!