Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A napokban lesz egy 8,5 hetes...

A napokban lesz egy 8,5 hetes kan labradorom. Fajtiszta. írnátok pár tippet?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is fatatiszta, már ha van törzskönyve:-)

Másodszor, tippet mire? Nem hiszem hogy valaki is érti mit akarsz, és tudna válaszolni.

2013. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

törzskönyves.

tippeket úgy általánosságban gondoltam. :))

2013. ápr. 29. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Általánosságba kicsit nehéz bármit mondani.
2013. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

akkor egy konkrétabb kérdès:

mikor elhozzuk, lehet 2 órás út lesz.. hogy fogja bírni a rázkódást?

2013. ápr. 29. 20:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem van jó tippem; vedd fix 2-re.
2013. ápr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Amikor mi hoztuk el a kutyánkat kb 11 hetes volt, az út másfél óra. Utazás előtt a kicsi már nem kapott enni, de a tenyésztő erre figyelni fog nyugi. Kb fél óránként megáltunk hátha kell pisilnie, de semmi. Vízzel is megkínáltuk mert nagyon meleg volt, augusztus. Amikor haza értünk vele kivettük a kocsiból és pórázt raktunk rá, majd pici séta a házz előtt kb 5 perc. A kapuba megáltunk leültettem finoman erre könnyű őket rávenni, és mi léptünk be először majd hívtuk őt is. Az első pillanattól voltak szabájok ezért könnyen megszokott dolgokat. Sokan azt hiszik hogy az első napokban, hetekben nem kell tanítani mert kicsi, szerintem meg neki is könnyebb ha az első naptól szokja a szabályokat.

Az első napokban hagyjátok hogy szokja a környetetett, és figyeljétek. Persze tudom hogy nehéz megálni hogy ne dögönyözzétek, de ha lehett csak mértékkel.

Ha van időd olvasd el Cesar Milan Hogyan neveljünk tökéletes kutyát cimű könyvét, nagyon jó tanácsokat ad a kölykök neveléséhez.

2013. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi
2013. ápr. 30. 07:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Szivesen:-)
2013. ápr. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!