Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után mikor...

Ivartalanítás után mikor agilityzhetek újra a kutyámmal?

Figyelt kérdés

Szuka kutyáról van szó, és nem csak agility, hanem most tavasztól őszig sorozatos bemutatóink lesznek.

Ha most ivartalaníttatom, akkor mennyi idő az, amíg újra lehet vele sportolni, illetve komolyabb trükköket csinálni?

A válaszokat köszönöm.


2013. ápr. 29. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Varratszedésig ne, utána már nyugodtan.
2013. ápr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de az csak 1 vagy két hét:O olyan hamar lehet is vinni?

Én azt hittem ,hogy minimum 2-3 hónap.

2013. ápr. 29. 21:04
 3/8 anonim ***** válasza:
10 v 14 nap szokott lenni a varratszedés, nagyon gyorsan regenerálódnak a fiatal kutyusok. Feltételezem, h a tied is fiatal még :)
2013. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen, most lesz 1 éves.

Ez nagyon jó. azt hittem a a fél nyarat kihagyjuk, de akkor ennek így nagyon örülök:)

Akkor már próbálom is a jövőhétre megbeszélni a dokival, hogy mikor vihetem. remélem, hogy nem lesz semmi probléma a műtéttel.:)

Köszönöm a válaszodat.

2013. ápr. 29. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Szívesen :)

Óóó, hát akkor tényleg gyors lesz :)

Nekem kanom van, ő is fiatalon lett ivartalaníttatva, amint kiment belőle az altató, olyan volt, mintha nem is lett volna műtve. Ismerősöm szukája fiatalon lett ivartalaníttatva, nem győztek rászólni már a műtét napján, h nyugodjon már le egy kicsit, annyira játszott :D

Figyelj azért rá nagyon, én pl. varratszedésig csak pórázon sétáltattam, nehogy gond legyen, nem engedtem leülni sem utcán, ne érje kosz a sebet!

2013. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket. Hát, nagyon fogok rá figyelni, varratszedésig nem is akarom vinni sétálni majd, el lesz az udvaron felügyelet mellett. utána meg bepótoljuk a kimaradt időt.:)
2013. ápr. 30. 07:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Oksa, szívesen :)
2013. ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Varratszedés után még két-három hétig kíméld a megerőltetőbb gyakorlatoktól, nagyobb ugrásoktól, a belső sebek nehezebben gyógyulnak! Csak szépen, fokozatosan vezesd be ezeket újra :)
2013. ápr. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!