Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő múlva látom kupiroz...

Mennyi idő múlva látom kupirozás után hogy beáll-e magátol vagy kötözni kell?!

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt egy kicsit pontosítanád? mert ha jól értelmeztem akkor azonnal kell hogy lásd. ha külső segitség nélkül beáll akkor nem kell kötözni. ha nem akkor kell. de ezt az orvos nem mondta el?
2013. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem én voltam vele dokinál ... Az egyik füle egy picit máshogy van végülis csak annyi de gondolom azért is mert friss még vagy amikor nagyobb lesz a kutyus akkor szebben tartja bocs ha hülyeséget irtam nen értek hozzá annyira de imádom őket :-)
2013. ápr. 29. 21:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Régen ó.snacijaim voltak. Állóra kötöztem a fülüket, amíg gyógyult a seb.Ez azt jelentette, naponta leszedtem, kezeltem, feltettem a kötést a fülekre. Mire begyógyult, állt szépen mindegyiknek.
2013. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szoval ha kötözöm mig gyogyul nem ártok neki ...

.

2013. ápr. 29. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakszerűen kötözöd akkor nem. Tudod hogy kell? Ha nem inkább beszélj a dokival.
2013. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké meglesz ! :-) amit mondott a doki azt megvettem es azt mondta végülis elsösorba kenjük neki es varratszedéskor megnézi es beszélünk a továbbiakrol hogy most az a lenyeg hogy tisztántartsuk meg a másik kutya ne nyalogassa neki
2013. ápr. 29. 21:39
 7/8 anonim ***** válasza:

igen, ez is fontos.


végülis függ még attól is mennyi idős a kutyus. ha kicsi még akkor valóban belefér az a tíz nap amíg teljesen begyógyul és utánna kötözni a sebet. ez jobb is mert kevésbé fájdalmas mint a friss sebre rákötözgetni. és kevésbé macerás mert úgy tényleg nagyon könnyen begyulladhat ha nem vigyázol hogy mindig cseréld a kötést. ugyanakkor a kölyökkutyának még nincsen megerősödve a porc így simán tud hordani a gyógyulás után is kötést hogy beálljon neki megfelelően.

2013. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ... Reggelre elég jól nézett ki :-)
2013. ápr. 30. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!