Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nézik az emberek rosz...

Miért nézik az emberek rosz szemmel ha póráz nélkül sétáltatom a kutyám láb mellett?

Figyelt kérdés
Igen, tudom hogy nem szabad de igazából nem látom értelmét a póráznak...és én így sokkal jobban élvezem a sétát..csak azok a bunkó emberek:S
2013. máj. 1. 20:45
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
82%
Azoknak a bunkó embereknek lehet, volt némi rossz tapasztalat a póráz nélküli kutyákkal. Tudod, egy lazán lógó póráz semmit nem von le a kutya tudásából. Viszont a még oly sok bunkó embert netán megnyugtatná a látványa.
2013. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

tudod vannak olyan emberek akik félnek a kutyáktól, tartanak tölük, vagy netán már harapta meg őket kutya... nekik mondhatod hogy bármilyen jól nevelet a kutyád és senkit se bánt, attól még félnek, még az olyan ebtől is ami inkább hasonlít egy plüss kutyára..


én a pókoktól félek, szóval átérzem a helyzetüket... anyukám barátja szokott "kinevetni" amikor látja hogy egy pici kis póktól is bepánikolok, hogy jah hát az csak egy pók meg ilyenek... ilyenkor anyum megjegyzi neki hogy ne "csúfoljon" engem, semmi "joga", mert ő ugyanezt csinálja mikor egeret lát..


szóval légy tekintettel másokra, és használj pórázt nem olyan szörnyü az

2013. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

Mai sztori: Kiskutyám kennelköhögéses, ami ugye elég fertőző, de mozognia viszont kell. Előre félek, hogy jönnek a nem megkötött kutyák. Mire gazdi visszahívja és én mire lekommunikálom, hogy a kutya beteg, már ötször megfertőzte a másikat. Például ezért. És mert: a kutya bármikor megláthat bármit, ami miatt elszaladhat mellőled. Ha megtámadja egy kutya kevesebb lesz a kontrollod felette, el se tudod majd onnan hurcibálni. Ha egy kisgyerek, biciklis, futó meg fél, mert a kutyád nincs mgkötve, az már régen rossz.

Egyébként a normálisabb gazdák, akik póráz nélkül sétáltatnak, egy szó nélkül megfogják a kutyát, ha kisgyerek, futó, biciklis, vagy másik kutyás közeledik.

2013. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
96%
De igazából, ha láb mellett sétál, nem mind1 neked, hogy pórázon teszi ezt vagy nem? Vagy mégsem annyira láb mellet megy?
2013. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Oké én értem hogy félnek(vagyis nem igazán,mert miért?) de 5 cmre se megy el mellőlem akkor meg minek ez a felhajtás?És ha jön másik kutya akkor megszoktam fogni..
2013. máj. 1. 20:55
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mit zavar téged az a póráz, főleg, ha másokat megnyugtat?
2013. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért de engem zavar..kiskorában talán 3 alkalommal ha volt rajta de áhh..
2013. máj. 1. 20:57
 8/46 anonim ***** válasza:
39%
Azért mert nagyon sokan nem értenek a kutyákhoz, függetlenül attól, hogy van kutyájuk, vagy sem, és azt hiszik, hogy a póráz tartja vissza a kutyát. Ami részben igaz is, de mondjuk nekem rottim van, igaz még kölyök, de felnőtt korában cseszhetem majd a pórázt, ha egyébként szóval nem fogom tudni kezelni, leállítani, ha kell. Ennyi... A hozzá nem értés.
2013. máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
90%

Mert sokan tényleg félnek tőle... Egy haverom úgy 90 és 185 cm, mégis retteg minden kutyától, mert gyerekkorában többször is megkergették akkor nagynak tűnő kutyák. Neki aztán magyarázhatod, hogy a tied nem fog nekirontani. Képes 15-20 kilós kutyáktól megijedni, ami már csak azért is nevetséges, mert az a kutya fizikailag sincs olyan helyzetben, hogy komoly kárt tegyen benne.

Olyan helyen sétáltasd póráz nélkül, ahol el is engedheted. Semmi értelme a város közepén villogni vele, hiszen úgysem futkározhat szabadon a kutya.

2013. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Na ezaz pórázon bárkit/mit végig lehet rángatni akárhol..meg ha rajta van akkor igazából nem is figyelek rá annyira h mit csinál mert úgyis ott a póráz...talán ez az oka hogy nem szeretem
2013. máj. 1. 21:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!