Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen fajta kutyát szeretnék...

Ilyen fajta kutyát szeretnék kölyökbe, lehet ilyet magyarországon kapni? és milyen fajta ez a képen?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 1. 21:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Látom nem érted, mit jelent az, hogy kemény kutya és kezdő, tapasztalatlan gazdának nem való. Járnál vele kutyasuliba már a kezdetektől? Egyáltalán normális helyről vennél kölyköt?


Csak attól félek, hogy a te naivitásod és egód miatt még egy kutya fog menhelyre vagy utcára jutni.

2013. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
20as köszi szépen a választ. már egy amstaffot fel neveltem és jó kutya lett nagyon :) utána olvasok és veszek 1 ilyet
2013. máj. 2. 20:24
 23/26 anonim ***** válasza:
Ja persze,persze és az most jutott eszedbe. Hogy hoppá én már egy Amstaffot felneveltem. Szánalmas vagy!
2013. máj. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
bocs de nem vagyok az ilyen emberekre kiváncsi... és én azt kérdeztem milyen fajta, nem azt hogy nem valo nekem!!!! az ilyen okos embereket nagyon nem birom....
2013. máj. 3. 05:05
 25/26 anonim válasza:
nem tudom milyen fajta de pont ma láttam ilyet:) nagyon édes:) nekem bulldogom van, imádom:)
2013. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
american bully
2013. máj. 15. 05:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!