Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát szeretnék de anyukám...

Kutyát szeretnék de anyukám nem engedi mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bezzeg amikor a nővérem ennyi idős volt kapott tengerimalacot.Én gondoznám a kutyát ez egész biztos de nem értem miért nem engedi.

(Észosztók kíméljenek).



2013. máj. 2. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egy kutya nagy felelősség, nem olyan, mint egy tengerimalac és ezt anyukád nagyon jól tudja. Nem egy játék, amit ha megunsz eldobsz. Még valószínű kicsi vagy ehhez, anyukádra hallgass.

Esetleg megmutathatnád mennyire felelősségteljes vagy és segítőkész, segíts a háztartásban, menj el egy állatmenhelyre segítőnek. Ezek mind pozitív hatással lesznek rád és anyukád nézetére veled kapcsolatban.

2013. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

te vagy akkor a lepontozó 12éves az előző kérdésből.


A tengeri malac és a kutya között azért van némi különbség. Sétáltatni eteni kell. Állatorvosi ktge jóval több... a felszerelésekről iskoláról ne is beszéljünk.


Amúgy ha még 10szer felteszed a kérdést akkor is ilyen válaszokat fogsz kapni.

2013. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szoktam segíteni a háztartásban.

De azért Köszi!

2013. máj. 2. 14:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne azért akarj kutyát, mert nővéred annak idején kapott tengerimalacot. A tengerimalac és a kutya teljesen más. Nagyobb felelősség, nevelni kell, nem kevés költséggel jár. Egy kutyát nem csak gondozni kell, illetve ez elég sok mindent magába foglal. Egyébként hány éves vagy? Anyud miért nem engedi? Mert ezek sem elhanyagolandó tényezők.
2013. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Anyád tisztában van azzal, hogy az első pár hónap izgalom után rájuk marad teljes egészében a kutya ellátása. Ezt akarják elkerülni.
2013. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Diesel23

Bocs ezt a kérdést nem direkt tettem fel mert úgy volt hogy az előzőt nem teszi ki szóval bocs!

2013. máj. 2. 14:31
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem arról van szó hogy azt könnyebb-e gondozni hanem hogy neki meg engedte ha kutyát kért volna akkor meg kapta volna.
2013. máj. 2. 14:34
 8/11 anonim ***** válasza:
De nem kutyát kért. És ez nem mindegy. lehet ha majd 18lesz kap egy kis olcsó autót. Te meg ha 18leszel kérsz egy nagy drágát? mert ő is kapott? nagyon nagy különbség van a két állat között.. az egyik el van a terráriumba, a másikkal napi 2-3órát kell foglalkozni. És havi 5-10 ezer minimum a havi ellátása. A vételárról ne is beszéljünk.
2013. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Milyen tapasztalatod van a kutyákkal kapcsolatban? Leírnád, kérlek?
2013. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem könnyű vigyáztam már kutyára a barátnőmére meg a nagynénémére szóval tudok róla gondoskodni!
2013. máj. 2. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!