Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajta illink hozzánk?

Milyen kutyafajta illink hozzánk?

Figyelt kérdés
Szertnénk venni egy kutyát, ami védi a házat betörőktől, de a család tagjaival viszont nem agresszív:) viszonylag nagy kertünk van és rajtam kívül még két testvérem is van. Összesen 4en vagyunk a családban (batyám 19, hugom 13 és én 16 éves vagyok)ugyhogy foglalkozni tudnánk vele. De egyedül is maradna mert szoktunk járni ausztriába nyaralni ahová nem biztos eltudjuk vinni. Előrre is köszönöm a válaszokat:)

#kutya #házörzők
2013. máj. 2. 15:28
 1/6 anonim válasza:
Rottweiler, Kaukázusi juhászkutya, vizsla, kuvasz... nekünk mindhárom fajta volt/van, csak ajánlani tudom :)
2013. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát így semmilyet,de ha kifejted hogy mit értesz azon hogy nagy a kert? Akkor már nem is akarod sétálni vinni?

Azt se lehet hogy vesztek egy kölyköt aztán kirakod a kertbe aztán úgy marad. Fél éves koráig minimum,ki-be járással lehet tartani.

Tehát mennyit sétáltatnátok?

Mennyit szántok kutyavételre?

És a legfontosabb ezt hogy gondoltad hogy ha nyaralni mentek a kutya egyedül marad?

2013. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

természetesen ezzel nem arra gondoltam hogy berakom a kertbe és ott fog szépen csücsülni:D Vinném sétálni, vagy ha nem is én akkor valamelyik testvéremmel felváltva:)

Gondoltunk arra is hogy nem egy kölyök kutyát vennénk hanem egy kicsit idősebbet.

Az áron még nagyon nem gondolkoztunk de azért nem szeretnénk egy méregdrága kutyát.:)

Azt pedig hogy nyaralásra nem vinnénk az valószínűleg úgy lenne hogy a szomszédunk is ránézne meg az egyik ismerősünk is ránézne naponta, ellátná,és lehet hogy elisvinné és ott lenne nálla addig míg vissza nem jövünk

2013. máj. 2. 16:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen gondoltam hogy ha kifejted más lesz a szitu,csak félrevezető volt a kérdésed:)

Menhelyen nem gondolkoztatok? Ha nem ragaszkodtok egy fajtához javaslom látogassatok el,vagy még jobb lenne sintértelep ahol altatás elől tudnátok elhozni kutyát.

Minden korban van,kölyök,növendék,felnőtt,senior és nagyon hálásak a megmentőiknek:)

Ott dolgozók tudnak is segíteni ha elmondjátok az igényeiteket hogy melyik kutyus illene a családotokba.

2013. máj. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) akkor lehet majd megnézzük a legközelebbit!:)
2013. máj. 2. 16:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem németjuhász! Tudom sokan nagyon előítéletesek vele ,hogy nagytestű meghát a pofija se olyan cukorarrcocska,de nagyon családba való és nagyon okos,könnyen tanítható! A házat is rendesen védi.nagyon családcentrikus kutya ,a gyerekekkel jól kijön ,szeret játszani,ha rendesen van nevelve akkor ha a pórázról elengeded séta közben akkor sem megy el mellőled :) A kinézete ne tántorítson el (bár nem tudom egy páran miért hiszik félelmetesnek ,meg harci kutya stb. ilyeneket mondanak róla -.-) ,mert igazi cukorfalat ,aki csak arra vár,hogy simogassd, foglalkozz vele, szeressd őt! És persze ez nem lesz viszonzatlan :)
2013. máj. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!