Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle kölyök kutya tartásához...

Beagle kölyök kutya tartásához hasznos tippek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 2. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Magas, és nagyon erős kerítés :D
2013. máj. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon, nagyon... NAGYON sok gyakorlás a behíváshoz. Akkor is, ha már úgy tűnik, 100%-os a tudása. Ne aggódj, hiába jön ezerből ezerszer vissza az udvaron, amint elengeded először az erdőben és szagot kap, szaladhatsz utána kurjongatva.


Azt meg gondolom tudod, hogy a beagle-k, ha nem kapnak elfoglaltságot, akkor ügyesen keresnek maguknak.

2013. máj. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb kezdd el tanítani! A beagle egy elég makacs fajta ! Nem buta,hanem MAKACS! Szóval jobb ha minél előbb elkezdessz vele gyakorolgatni. Ja és ne engedd el a pórázról tényleg,mert komolyan elfut és bizony nem jön vissza :) Sok sikert!
2013. máj. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez ugrott be elsőre: kitartás ;)
2013. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jó idegrendszer
2013. máj. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem beagle-foxi keverékem van és való igaz nem volt vele egyszerű. Ezért is kezdtem kutyákkal foglalkozni. Mostanra azonban teljesen jó kutya lett, rengeteget segít nekem más kutyák szocializációjában. Amit tudok tanácsolni ,h mihamarabb vidd el kutyaoviba és ott nagyon figyelj h miket tanítanak. Következetes és határozott nevelés kérdése az egész. Ja és nálunk ingyenes a kutyaovi :) (alfa kutyaiskola)
2013. máj. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!