Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon kicsi csivavánál mire...

Nagyon kicsi csivavánál mire kell odafigyelnem?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi fiú csivava kutyám van. Mire kell a tartásánál odafigyelni? Mit ehet,mit nem,körömvágás,fürdetés,téli szoba tartás stb.... ötletek,tapasztalatok,tanácsok kellenek. köszönöm!
2013. máj. 2. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Nagyhirtelen ezeket találtam, remélem tudod használni:-)

2013. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. máj. 2. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha felnőttkorára olyan 1-1,3kg marad akkor a vércukor szintre, hogy egyen rendesen mert másképp könnyen leesik a vércukruk, ha még sose volt ilyen kutyád akkor nem tudom miért egy pár dekás egyedet kellett kinézned, nincs fressnapfba hordozás, mert nem olyan ellenálló az immunrendszerük, könnyen megfázhatnak, fürdetés csak olyan samponnal ami ph semleges szinező anyag mentes, nem tartalmazhat petroleum származékot, szulfátot vagy deát. Nem kaphat színezett tápokat, minőségi tápra van szüksége. Ha leesik a vércukra gyorsan ellátásra szorul mert bele pusztulhat, egy 1kg körüli csivava nem tapasztalatlan gazdinak való első kutyának!
2013. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fürdetés: nem kell hetente még a hosszú szőrű egyednél se, rövidnél meg főleg, hosszúná 2 hetente rövidnél 3-4 hetente kell fürdtni, hajszárítót egyik se igényel mert ha alaposan áttörlöd már szinte száraz is. Játéknál meg nem adunk teniszlabdát, mert ha elkezdi rágni akkor benyelhti azt az anyagot amiből áll a labda és belepusztul. A csipogós és csörgős játékokat szertik.
2013. máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és kozmetikát se igényel egyik se, nem tudom milyen idióta írta hogy a nyakán a szőrt vágni kell, de ez hülyeség pont ettől szép a hosszú szőrű és fajta standarban is szerepl hogy a nyakon lévő prémes szőr nagyon kívánatos. A fenekén csak akkor kell nyírni a szőrt ha undorodsz néha kaki után megtörölni a kutya fenekét. Megnézném azt a hosszú szőrű csivit akinek a nyakán a lábán és a fenekén rövid a szőr és minden egyéb helyen meg hosszú.
2013. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

az igazság az,hogy valahonnan elszökhetett. kerestem a városban sok helyen,honnan jöhetett,de semmi info,úgyhogy megtartom. ha időközben mégis megtalálom a tulajt akkor visszaadom neki. érdekes a vércukorszint. régen az indiánok mexikóban ezt hogy oldották meg vajon...? szőlőcukor a vizébe ezt olvastam az jó neki? mennyi kell ha igen? egyébként csupa bolha volt,és beesett oldalu kutya. hosszúak a körmei,amiből már vágtunk nagyon kicsit,de a hátát sebesre kimarták a bolhák. még mindig olyan neki mintha allergiás lenne,de már javult.köszönöm a

tanácsot!

2013. máj. 2. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!