Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 3 hónapos német...

Van egy 3 hónapos német juhászom hogyan etessem milyen időközönként azt tudom, hogy 3 szor, reggel, délkörül, este! De időben pontosan mikor?

Figyelt kérdés
két étkezés között kb hány órának kell eltelnie?
2013. máj. 2. 20:01
1 2
 1/11 Bazseee_ ***** válasza:
0%
nem kell időre pontosan kutyát etetni sőt! a kutyának rendszertelen étkezés kell, mivel ragadozó gyomruk van , és azt javaslom hogy egy héten 3 étkezést hagyj ki vagy is imitáld el ,hogy az üres tálból eszel majd miután végeztél lökd a kiskutya elé az üres tálat, mutatván ,hogy ma ennyi volt a zsákmány én a "falkavezér" jól laktam, neked ma nem jutott semmi! gyorsan meg is tanulja ki az úr a háznál :)
2013. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bazseee_ ***** válasza:
29%
mondjuk mivel még erősödni e kell lehet elég 1-2 étkezés is
2013. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 zsuzsabazsa ***** válasza:
Maradj a 3szori étkezés mellett. A kiskutya növésben van, nem szabad az ételt ennyi idős korban megvonni tőle.
2013. máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ahonnan hoztad, nem adtak tanácsot a tartásához?

Mit adnál neki enni?

Reggel-délben-este. Ez az átlagos időpont. Ezen belül kialakíthatod, te mikor tudod etetni. Némi eltérés nem fog gondot okozni. Hamarosan úgyis átáll napi kettő evésre.

2013. máj. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Bazseee_ ***** válasza:
nem tudom ki lehetett az a sík hülye aki lepontozott ,a drága sokat érthet a kutyákhoz :)
2013. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ma 09:45

Sosem pontozok, de nálad jogos volt a lepontozás, bárki tette is.

Kölyök kutyánál nem hagyunk ki sem kettő, sem több etetést, még nevelés céljából sem. Ha nem eszik, el lehet venni, de következő etetésnél ismét meg kell kínálni.

2013. máj. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
első nem én voltam. de attól független nem mondasz hülyeséget mert utánna néztem amit írtál és tényleg így van de én 1 étkezést sem hagynék míg ilyen kicsi majd később
2013. máj. 3. 10:25
 8/11 Bazseee_ ***** válasza:
nyilván reggel és este is nagyobb adagot kapna , szerintem előnyösebb lenne addig tisztázni ezeket a dolgokat még kicsi és tej fogai vannak. majd ha azt veszed észre hogy a 7 hónapos német juhászkutyád morog rád amikor eszik akkor majd gondolj rám :D
2013. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
basszus idáig ezt nem is figyeltem amikor eszik és én belenyúlók a táljába elkezd rám ugatni meg ilyen morgás félét csinál most mi tévő legyek? Segítsetek lécci!
2013. máj. 3. 17:30
 10/11 zsuzsabazsa ***** válasza:
Vedd fel a tálat ülj le vele, húzd az időt. Várd meg míg elhallgat, aztán tedd le neki. Ha elkezdi megint, akkor újból ugyanazt csináld.
2013. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!