Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez tortúra lenne a kutyának,...

Ez tortúra lenne a kutyának, nem érdemes?

Figyelt kérdés
Szeretném elvinni egy hatalmas parkba, tökéletes lenne de odamenni 40 perc buszozás.
2013. máj. 3. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyém nem élvezi annyira az utazást (se kocsi, se busz), de aztán megéri! Vizet vigyél neki ebben a melegben, de szerintem (ha a kutyus szívesen részt vesz ilyenekben), akkor nyugodtan vidd el.
2013. máj. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mért lenne tortúra? Nálunk van hogy 1órát utazunk hogy elmenjünk kirándulni, meg hétvégente félóra autóval a kutyasuli is. És nem szeret autózni, de tudja hogy ott jó lesz neki ahová megyünk.
2013. máj. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40 perc nem is olyan sok, szerintem vidd nyugodtan. :)
2013. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én meg vidéki vagyok, és másfél órát utazok, hogy el tudjunk menni pl. a Városligetbe. Ők sem imádják az utazást, de tudják, hogy utána mindig jó következik:) A kutyasuliba is háromnegyed óra alatt érünk oda, az sem tortúra. Menjetek nyugodtan!
2013. máj. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Firestorm ***** válasza:

Nem tortúra neki,vidd nyugodtan :)

Vizet készíts neki össze és pár juti falatot is,hogy erősítsd benne azt az érzést,hogy az utazás jó dolog.

2013. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindenképp elvinném :)
2013. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém imád utazni,így nekünk nem tortúra.De sztem vidd ki nyugodtan,utána sokkal jobb lesz neki :)
2013. máj. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!