Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám 1 hete nem eszik! Egy...

Kutyám 1 hete nem eszik! Egy 4éves goldenretriever-ről van szó. Mellete volt egy perzsa macskám aki tegnap elhunyt mert "víz kór" nevű betegséget kapott el. Tegnap voltunk dokinál semmit se állapítottak meg. HA kínálom kajával elfordítja a fejét!?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Közben ha egy kutyának drasztikusan csökken az étvágya az baj.

Megvizsgálta, csinált Uh-t is?

2013. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Mennyire ragaszkodott a cicához? Ilyenkor előfordul hogy kicsit depressziósak lesznek a kutyák ha elvesztik a társukat és emiatt nem esznek.
2013. máj. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
mind a két válaszolónak igaza lehet, de nekem sem ettem már vagy 4 napja a kutyáim, tegnap vettem nekik tápot(nagyon jó fajtát) és nagyon nagyon esznek.De benne van a cicus halála is.
2013. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon ragaszkodott hozzá.

A macska a kutya hátán aludt sokszor.

Egy tálból ettek,ittak.

Szoptatta a cicát kiskorába.

Most hoztunk neki a menhelyről egy Golden keveréket hát ha egy kicsit vidámabb lesz de semmi.

2013. máj. 4. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!