Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért rohangál el minden...

Miért rohangál el minden emberhez a kutyám? De szószerint mindenkihez tök mindegy h holvan az illető lehet akár 100 méterre is.

Figyelt kérdés
Ez olyan rosszul esik,hogy néha rámjön a sírhatnék, mert ilyenkor úgyérzem mintha őket jobban szeretné mint engem, pedig nem is ismeri őket és olyan boldogan megy oda..hozzám sose jön ilyen boldogan:((
2013. máj. 3. 20:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%
produkálja magát az idegeneknek semmi másért
2013. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%

Gyerek vagy? Mert azok sírnak, ha nem úgy működik a játékuk, ahogy ők elgondolják.

Gondolom, kölyökkutyád van. Nagyon sok kölyök még magát az embert szereti. Idővel a gazdája lesz az első számú.

2013. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, és nem kölyök, már egy éves..
2013. máj. 3. 20:38
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Azt hiszem alapjaiban kellene megváltoztatni a kapcsolatotokat. Mennyi időt töltötök együtt és hogyan?
2013. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
elég sok időt töltünk együtt,sokat is sétálunk..alapjáraton szófogadó kutya, de miután kiadom a mehetsz parancsot akkor aztán nincs olyan ember aki megmenekülne:S
2013. máj. 3. 20:55
 6/24 anonim ***** válasza:

" éves koráig a kutyák természete még kölyök legalábis az én német juhászom 2.5 éves koráig olyan szelebúrdi volt mint egy 3 hónapos kiskutya most 8 éves és ahogy öregszik annál ragaszkodób kezd lenni már még apóráz nélküli sétálknál sem megy ell mellőlem ha az erdókben szőlők közötti utakon megyünk ahogy öregszik egyre ragaszkodób és már csak gazdi érdekli.

De a kutya fajtájától is függ meg aneveléstől mert ha megtanítottad volna neki hogy ne rohanjon az emberekhez nem mene oda :)

2013. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
a komentem elején 2 évest akartam írni csak benyomtam a shifttet
2013. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Játsszatok, trükközzetek együtt sokat. Nem tudom elhinni, hogy neked ne örülne úgy, mint egy idegennek.

Lehet jó lenne terápiás kutyának :)

2013. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
igen tudom, de én igazából azt szeretném ha nem is akarna oda menni hozzájuk.
2013. máj. 3. 21:01
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Azért ne legyen antiszociális :)
2013. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!