Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szomszéd kutyája egész éjszaka...

Szomszéd kutyája egész éjszaka ugat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én nem tudom ez mikor vesz levegőt, de mint a gép úgy nyomatja, ráadásul rettenetes irritáló hisztis éles hangja van. Egész éjszaka alig tudok tőle aludni. Szomszédnak szóltam nem tesz ellene semmit "azér van hogy ugasson". Mit tudnék vele csinálni?

2013. máj. 3. 22:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%

Beszélsz a kutyával (!, nem vicc, kipróbáltam, értelmes kutyákkal működik, de néha még a légy is kimegy, ha rászólok, hogy menjen ki), amikor éppen ugat éjjel. Kimész hozzá, elmondod neki, hogy aludni szeretnél, és hogy legyen szíves, hagyja abba az ugatást.

Ha ez nem válik be, leöntöd egy pohár vízzel.

2013. máj. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
ha falun laksz, jelentsd valakinek a községházán
2013. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Legvégső esetben utána nézhetsz, hogy a lakóhelyeden milyen jogszabály van arra vonatkozóan, hogy éjszaka szabad-e zajongani, és ha van mire fel (azaz van megfelelő jogszabály), indíthatsz eljárást a szomszédod ellen. Az eredmény az lehet, hogy a bíróság eltiltja a jogszabályellenes magatartástól, azaz meg kell nevel(tet)nie a kutyáját.
2013. máj. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ehez már beszéltem "nem hallgatsz már el te szemét ****" Na jó amúgy hiába "kérném meg" még jobban rákezd az ugatásra. Ez egy idegbeteg. Leönteni már próbáltam, de elszalad hátra-.- Próbálkoztam már bejelentéssel is mindenfele, de semmi hatása nincsen. Most már nagyon elegem van abból, hogy kimerülten, fájó fejjel ébredek fel, mert egyszerűen nem hagy aludni ráadásul a szemben lakó szomszédé, szinte már az ablakom alatt ugat..
2013. máj. 3. 23:00
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
rakj ki a szomszéd felé néző oldalra egy nagy hangfalat, és bömböltess rajta valami zenét amit utál...
2013. máj. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanebben a cipőben jártam (3 hónap nem alvás, 'azért van, h ugasson'). Próbáld meg a szilikonos füldugót, esetleg rakj az ablakra vastag függönyt. Részvétem:(
2013. máj. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
hangfal jó ötlet lenne, de szomszédom félig süket XD
2013. máj. 3. 23:11
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyár van, slag csak van nálatok.Amikor ugat, egy erős vízsugárral kínáld meg és mondjad hozzá, hogy csend!.
2013. máj. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8 éve ezt hallgatom már -.- most is aludnék, de helyette itt hallgatom ezt a libakutyát és nektek panaszkodok. szörnyű...sírni tudnék
2013. máj. 3. 23:13
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ha bejelented a jegyzőnek, kötlessége tenni valamit.
2013. máj. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!