Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot vegyek? (többi lent)

Milyen tápot vegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

ezt a kérdést én tettem ki

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4281405-az-al..


Egyik ismerősömmel pont beszéltem pár napja és Brit Care senior-ral eteti az allergiás idős kutyáját,meg is örültem,kértem tőle egy kis tápot viszont a kutyám alig bírta elrágni és 4-5 szemnél többet nem is evett..

hátulról ki lett húzva már pár foga és Brit care-nek nagyok szemei..bichon frise fajtájú..


úgy hogy most más táp után kéne néznem..

de fogalmam sincs,hogy milyet vegyek egy idős érzékeny gyomrú kistestű kutyának..


Hillsről azt hallottam tele van szójával ami nem jó, az Acana meg allergiás kutyáknak van inkább..

pedig ebbe a Brit care-be reménykedtem,mert ár érték arányban nagyon jó..


2013. máj. 4. 10:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Acana nem csak allergiás kutyáknak van!

Nem tudom mekkora szemű a Taste Of The Wild, de gabonamentes és a legjobb tápok között van!

2013. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

megnézem akkor..


ha nem lenne hátulról kihúzva pár foga elrágná,mert a nála kicsit kisebb Havanese (2 éves) könnyen el rágja adtam neki pár szemet :D


de a kis vénasszonyom már nem tudja :(

2013. máj. 4. 10:24
 3/17 anonim ***** válasza:

Szegényke.

Mennyi idős?

2013. máj. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

petissimo-n megnéztem a Taste of the wildet..


19 ezer ft 13,6 kg


ennyit nem adok ki érte azt se tudom,beválna e vagy sem..

ilyen sajnos nem állok,amúgy sem tudnám megvenni..


akkor lehet maradok az Acana bárányosnál azt kimérve tudom venni..

2013. máj. 4. 10:28
 5/17 A kérdező kommentje:
11 éves
2013. máj. 4. 10:28
 6/17 A kérdező kommentje:
a kisszemű tápokat simán elrágja nincs gond,de ha nagyobb azt elég sokáig forgatja a szájába aztán nem is eszik sokat belőle..
2013. máj. 4. 10:29
 7/17 A kérdező kommentje:

most gyógyúlt meg egy bélgyulladásból még egy hétig rizses-csirkemelles diétán van aztán fokozatosan tápra kell váltanom,mert nem olcsó a csirkemell most pedig hogy meggyógyult sokat eszik amikor beteg volt akkor fél kg elég volt egy hétre,de most már 3 nap alatt megeszi :)


a doki ajánlotta a Royal az egyik tápját de 2,5 kg 6 ezer ft az kb 2 -2,5 hétre lenne elég neki szóval az kicsit húzós..

2013. máj. 4. 10:34
 8/17 A kérdező kommentje:
*Royalnak
2013. máj. 4. 10:34
 9/17 anonim ***** válasza:

Jobbulást neki! :)

Nézd meg a zoofast.hu-n, nagyságrendekkel olcsóbb ott a Taste Of The Wild!

2013. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Zoofaston sokkal olcsóbb a TOTW. Mi a high prairie-vel etetünk és elég kis szemű a többi táphoz képest.
2013. máj. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!