Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá Anyukámat...

Hogyan vegyem rá Anyukámat hogy legyen egy Mudi fajtáju kutyám? Nagyon szeretném. Mindent megteszek érte. Nem vagyok kitünő de ő csak akkor vesz ha az leszek. Mit tehetek még? Nagyon köszi! Üdv:H. I. PP

Figyelt kérdés
Nem kertesházban lakunk.Menhelyről lesz a kutya és fiú lesz mindene meglesz ami egy kutyának szükséges lenne.

2013. máj. 4. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
MINDENT tegyél meg azért, hogy kitűnő legyél. Ha ebben az évben nem is, akkor jövőre. Máshogy nem lehet segíteni rajtad...
2013. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
HÁt akkor legyél kitűnő basszus, ilyen egyszerű.
2013. máj. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
75%

ez egy hatalmas igényű kutya... ha sulis vagy ezt gyorsan felejtsd el mert neki a napi 1szeri 2 óra futtatás nem elég... Iszonyat mozgás igényű... nekünk volt 2500 négyzetméteres udvaron, sosem volt nyugta állandóan pörgött pedig több kutyával volt és játszottak futottak... Ha meg a kutya unatkozik a házban rágni kezd és akkor anyud utálni is fogja...

Ki gondozza majd míg te suliban vagy (gondolom szobatisztaságra szoktatnád valahogy, de egésznap nem tartogathatja...

Miért nem nézel kistestűt? Lakásba... Majd ha elköltözöl egyszer lesz egy mudid...

Amúgy segíteni ha tényleg őt akarod akkor csak úgy tudsz hogy 5ös leszel... Ha rossz tanuló vagy anyukád kifejezetten ösztönzésnek szánta... És akkor tanulj tanulj mert csak akkor mondhatod amit a kérdésedben írtál hogy mindent megteszel érte... addig nem

2013. máj. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Mudi -nak rengeteg mozgás kell!

olvass utána kérlek és egy kevésbé hiperaktív kutya fajtát válassz..


Hány éves vagy?

Naponta mennyi időt szánnál a kutyára?


napi 3-4 óra mozgás kell nekik mivel terelő kutya,

agyilag napi fél-1 órát kell szánni!


emellett te tanulni is fogsz tudni?


nekem is tetszett a fajta annyira,hogy ilyet szerettem volna,de amikor beszéltem több mudi tulajdonossal letettem róla,túl sok a mozgásigénye nem tudtam volna biztosítani a suli mellett!


az szép dolog,hogy menhelyről fogadsz örökbe egy kutyust,de inkább másik fajtát!


a kérdésedre a válasz,legyél kitünő tanuló :)

2013. máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Kedves 3-as, 4-es, nem kell ilyen sötét színben lefesteni a kutyatartást. Ha hallgatna a hozzátok hasonló emberekre mindenki akkor gyakorlatilag sosem lehetne kutyája, ugyanis mindig van valami, túl fiatal, középiskolába megy, egyetemre megy, gyereke születik, túl öreg... Én 10! évesen kaptam az első Mudim, 17 éves koromra már 3 volt, és láss csodát a kutyák is jól vannak, és én sem buktam meg, pedig még zseni sem vagyok...

Kérdező, ha anyukád elmondta mi a feltétele, akkor felesleges kérdezősködni, azt kell teljesíteni amit ő mond.

2013. máj. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egész nap otthon vagyok hatalmas házunk van nem akarok semmilyen pincsi kutyát én olyan kutyát akarok ami hozzám illik mivel hipper aktív vagyok ha nem mozgok elkezd fájni a fejem.. hamar haza érek és mindig van otthon valaki.
2013. máj. 10. 14:16
 7/8 anonim válasza:

Hát akkor bizony tanulj ahogyan csak tudsz :D A mudi kutya tényleg nagyon szép :) És az irtad mindent megteszel érte(: Akkor ez jelentse azt hogy kitűnő leszel :)

(Én is hiperaktív vagyok xD)

Csak ügyesen:) Szurkolok!:))

2013. júl. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem sikerült nem tudtok valami helyet ahol sok a kobor kutya vagy lehet önkéntesmunkát végezni Budapest 5.kerületéhez közel?
2013. júl. 22. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!