Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Piros duzzanat a fülén (? )

Piros duzzanat a fülén (? )

Figyelt kérdés

Mi lehet a baja a kutyusomnak? Általában nagyon egészséges, alig beteg, a kullancsok nem szeretik. Négy éves magyar vizsla, és talán egyszer vagy kétszer volt benne kullancs. Azokat ki is szedtem. Kerti kutyusról van szó. Bolhás nem volt soha.

Három napja vettem észre, hogy a jobb fülén van egy piros félkörömnyi duzzanat. Mivel szereti kergetni a méhecskéket, gondoltam, megcsíphette egy. De ma ismét megnéztem. A duzzanat nagyobb lett. Anyukám szerint talán egy kullancs betokosodott..? Ezt nem tudom, hogy érthette, mert azt biztos észrevettem volna, ha egy kullancs van a fülében. Jövő héten elviszem orvoshoz, ha rosszabb lesz, de addig is szeretném kideríteni, hogy mi lehet a gond. Köszönöm előre is a válaszokat!



2013. máj. 4. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp orvos.
2013. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp elviszem. :)
2013. máj. 4. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre az othaematoma jutott eszembe. Olvass utána. De az a tuti, ha doki látja, remélhetőleg semmi komoly.
2013. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyógyulást :)
2013. máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utánanéztem, és igen, lehet hogy ez lesz az.

És kb mennyibe kerülhet egy ilyennek a kezelése? Azonnal megcsinálhatja a doki, vagy kapunk időpontot?

Bocsi a további kérdésekért, de ő az első kutyám, négy éve van meg, 2 hónapos kora óta, és mint már említettem, nagyon ritkán volt beteg.

Köszi a válaszokat!:)

2013. máj. 5. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajna nem tudom, hogy mennyibe kerülhet. Szerintem 10-15 között, már csak az altatás miatt is. (bár lehet, hogy csak bódítják)

De szerintem 4 év alatt ennyi belefér, ez legyen a legnagyobb baja az életében :)

Majd írd meg, hogy mi van vele!

2013. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Huh. Értem. És köszönöm. :)

Mindenképp szólok. :))

2013. máj. 6. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!