Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok?

Milyen kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kutyát, társas házban lakom szóval nem panelben. Van már két macskám, de szeretnék valami aktívabb állatot, akit lehet vinni ide-oda. A macskáim egy évesek szóval meg fiatalok szerintem hamar megszoknanak egy kiskutyát,a kiskutyát korban és nem méretben gondoltam. Mindenképpen valami közepes vagy nagyobb kutyára gondoltam. De annyi fajta van, hogy már átláthatatlan nekem. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat. :-)

2013. máj. 4. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Menhely
2013. máj. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen de a menhelyen nem tudod h kb milyen lesz nagy koraban meg saccra sem meretben vagy termeszetben.. es mindenkeppen kolyok kutyat szeretnék.
2013. máj. 4. 15:43
 3/8 anonim ***** válasza:

"szeretnék valami aktívabb állatot, akit lehet vinni ide-oda"

Ez szerintem közel sem elég motiváció ahhoz, hogy 15 éven keresztül gondját viseld egy állatnak. Konkrétan miért akarsz kutyát, mit vársz el tőle, és főleg te mit tudsz nyújtani neki?

2013. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Labrador vagy Golden retriever sztem megfelelo lenne...persze ha eleg idot szansz ra h naponta lefaraszd.
2013. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ha csak egy babusgatós kutya kell és nem hiper aktív fajta én az újfundlandit ajánlom ha van időd a szőrével foglalkozni de első kutyának tökéletes mert nagyon szelíd és szófogadó tanulékony fajta


itt egy videó a fajta jelemzőiről

[link]

2013. máj. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ír szetter. Ha kell, rendkívül sportos, de ha meg nem érsz rá, elég neki az is, ha csillogó szemmel bámulhat téged, vagy a lábadnál feküdhet! :D
2013. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az ír szetter nem nagyon vadász kutya? :-D en ebben a hitben éltem.
2013. máj. 5. 15:34
 8/8 baloghcsilla válasza:

Vannak kisebb gyerekek a házba? Mert ha vannak akkor a német juhászkutyát,vagy a golden retrievert ajánlom.Azok nagyon barátságosak.(Nekünk is olyan van)

De semmiképpen nem ajánlom a labradort.Ha mégis olyan tetszik,akkor inkább a zsemleszínűt.(nekünk volt fekete,csoki labradorunk de ne akard megtudni hogy mit csinált)

2013. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!