Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pestiek! Van, aki a Kopaszi...

Pestiek! Van, aki a Kopaszi gátra szokott menni a kutyájával? Hogy lehet oda eljutni?

Figyelt kérdés
Múltkor próbálkoztam 24-es villamossal, de abból az irányból tilos a kutyát bevinni. Viszont azt olvastam, hogy a Hengermalom utcánál is van egy bejárata. Van aki már volt ott? Milyen hely ez? Lehet a kutyát úsztatni? Köszi!
2013. máj. 5. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Itt lakom a közelben, de mégsem tudom, hol lehet kutyával bemenni. Pedig állítólag lehet, sőt még olyan rész is van, ahol lehet kutyát úsztatni. :)
2013. máj. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, egy fórumon is olvastam, hogy a Hengermalom utcánál be lehet menni. Csütörtökön megpróbálunk elmenni, megírom, sikerült-e bejutni.
2013. máj. 5. 18:44
 4/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a Hengermalom utca felől lehet bemenni!
2013. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Rákérdeztem ma a futtatóban a többi kutyásnál. Azt mondták, hogy régebben be lehetett menni, de már nem lehet. :( Az egyik lány pont a napokban volt ott vele, és kiküldték a biztonsági őrök.

Amúgy állítólag olyan kicsi rész volt ahova lehetett kutyát vinni, hogy nem kár érte, csak az úszási lehetőségért volt érdemes oda menni.

2013. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ohh köszi! Akkor megkíméltem magunkat egy felesleges utazástól.
2013. máj. 6. 09:49
 7/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
Ismerősöm 4 napja volt a Kopaszi gát mögött lévő futtatóban, és sok kutyás is volt. A Hengermalom utcánál lehet kutyával bemenni, és persze az első hatalmas részre nem lehet bevinni kutyát.
2013. máj. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csak ha az egész Kopaszi gátot megkerülitek, akkor juttok el a kutyafuttatóba, vagyis NEM a főbejáratnál kell bemenni!!!
2013. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!