Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS. A kutyámnak mért vérezhet...

SOS. A kutyámnak mért vérezhet a farkaskörme?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma vettem észre h a 2éves kan németjuhászomnak véres a faarkas körme akkor még nem vérzett csak véres volt, most meg folyton azt nyalogatja, nem dől belőle a fér csak a mancsán van 1-2 csepp vér szerintetek mitől lehet? Mit csináljak vele?

2013. máj. 5. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
valószínűleg beakadt valamibe
2013. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

megkéne nézned,pontosan honnan jön a vér és betadinos vattával áttörölni..


nem lépett bele vmibe?

a farkaskörme vagy vmelyik körme nem szakadt be?

2013. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nagyon nem tudom neki megnézni mert elég szeleburdi (hála az istennek :) ) Nem hiszem h beleakadt volna valamibe, de egész biztos h onnan jön a vér mert mikor feküdt (ritka pillanat) akkor láttam, de meg akartam nézni(megfogni..stb) De azt hitte h játszani akarok vele és felállt és elkezdett futkosni és csócsálni a kezemet(persze csak finom, neki mindig így kezdődik a játék :) ) De köszönöm a gyors válaszokat!! Jöhet még.
2013. máj. 5. 19:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagy baj nem történhetett ha még játszani is van kedve :) A kutya ha nyalogatja akkor abban biztos lehet, hogy ott nem sok baci fog megtelepedni :) a kutya nyála ütősebb mint a betadine :)
2013. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi az hogy nem tudod megnézni? Nevetséges.
2013. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
boccs, h 13 éves létemre nem tudom megnézni a 2éves 45-50 kg játékos német juhászom körmét, igen én kérek elnézést, te meg inkább, válaszolj normálisan vagy sehogy
2013. máj. 6. 15:06
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem játékos, hanem vad. Az én kutyám is rettentő játékos, mégis engedi, hogy bármelyik testrészét megnézzem. Nem tudom a játékosságnak mi köze lenne ahhoz, hogy nem vagy képes megnézni.
2013. máj. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen rettentően vad... és képzeld megnéztem( mert este már olyan "kába" és akkor hagyta magát ;) ) ugyanolyan mint a többi körme csak valamitől néha vérzik. Egyáltalán nem vad,
2013. máj. 7. 14:47
 9/10 anonim ***** válasza:
esetleg vidd állatorvoshoz
2013. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy igazi hős vagy, hogy meg tudtad nézni 2 nap alatt. Gratulálok.
2013. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!