Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek bunkóság beállítan...

Szerintetek bunkóság beállítani valakihez kuytával úgy, hogy előtte nem beszéltük meg, hogy elvinném hozzá?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 15:11
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*kutyával
2013. máj. 6. 15:11
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen helyzet és ember függő.

Most így látatlanban azt mondom, h igen, bunkóság, de sok minden múlik a részleteken.

Nálunk pl. az egyik rokonunknál soha nem esik külön szó a kutyáról, ő egyszerűen várja, h vigyük...

2013. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2013. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És mi van,ha ott derül ki,hogy nem engedné be a lakásba?
2013. máj. 6. 15:15
 5/16 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Célszerűbb előbb közölni az illetővel, hogy kutyával szeretnél menni. Aztán vagy azt mondja igen vagy azt, hogy hagyd otthon. Én a barátnőmhöz mindig kutyával megyek, de azért mindig szólok így is előtte.
2013. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 zsuzsabazsa ***** válasza:
54%
Akkor hazamegyek a kutyával ha akkor derülne ki, hogy nem vihetem.
2013. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már sokszor jártál ott kutyával, kisebb gond. De első alkalom előtt mindenképp rákérdeznék és tisztáznám a szabályokat a jövőbeli látogatásokra nézve.
2013. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 zsuzsabazsa ***** válasza:
72%
Nálam volt már olyan, hogy a folyosón kifektettem. Meg olyan is, hogy az utcán a kapu mellett a fűben kikötöttem, de akkor rövid ideig maradok. Megiszok egy kávét és megyek.
2013. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban azt mondom hogy bunkóság. Nem várható el tőle hogy beengedje ha nem akarja. Ezt ezért célszerű előre megbeszélni. Ha az ajtóban mondja azt hogy nem az szívás, de a te hibád lenne. Mondjuk én ezt azért sem szívesen játszanám el, mert ki tudja hogy szívesen látja e vagy ha már ott van nem akar nemet mondani..
2013. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Ez nagyon emberfüggő. Ha szereti a kutyákat vagy a kutyádat, akkor nem lehet gond, ha megengedi csak a házba nem engedi be szerintem az udvaron is elvan a kutyus, viszont ah még nem volt ott, és nem bírja az illető a kutyákat vagy olyanok a körülmények, akkor jobb előbb megbeszélni. Szerintem ez nem bunkóság, hiszen viszed a kutyusodat hátha megengedi ez nem rossz dolog, csak jobb előtte tisztázni.:)
2013. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!