Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet megtanitani a...

Hogy lehet megtanitani a kutyának a "Hozd vissza! " parancsot?

Figyelt kérdés
Addig jutottam,hogy a bot után megy,de nem veszi a szájába...és tovább hogy kellene?
2013. máj. 6. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

az enyém magától jött rá :)

dobd el neki a labdát vagy botot mond neki h hozd és hátrálj pár lépést, guggolj le és adj neki jutit ha a közeledbe hozta

2013. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zsuzsabazsa ***** válasza:
Ha nem veszi fel a botot , akkor menj ki te is a botért vedd fel, fogd a kezedbe és inspiráld a kutyát arra, hogy a kezedben lévő botra fogjon rá. ha ráfog dicsérd meg, dob el újból,s amíg a földről nem veszi fel addig újból ismételgesd ugyanígy.
2013. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább labdát dobj,az izgalmasabb,mert a gurulása kiváltja a vadász ösztönét és jobban a szájába veszi és visszahozza ha szeretné,hogy újra eldobd.Ha ez megy,lehet kötni hozzá parancsot.Ha viszont nem apportos a kutya,nincs mit tenni.
2013. máj. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen fajta nekem vizslám van pár alkalom után magától vissza hozta, de vannak fajták amelyikeknek tanítani kell
2013. máj. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon okos kutyám van,ő egy border collie,és mindenki mondja,hogy nekik milyen könnyű tanitani,és igen ez igaz.Már több mint 10 parancsot tud,de már ezzel küzködök jóideje.Majd megpróbálom labdával,bár az nem nagyon érdekeli.
2013. máj. 7. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!