Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ár/érték arányban van jobb a...

Ár/érték arányban van jobb a Brit tápoknál?

Figyelt kérdés

Eddig a sima Brittel etettünk és ismét közeledik a rendelés ideje. Próbáltuk a méret szerintit is külön-külön (egy bichon és egy staff van) illetve a Lamb&Riceot is. Megeszik ha éhesek, bár sok lelkesedést csak akkor látok rajtuk, ha nagyon kajálós a kedvük.


Allergiát úgy néz ki megússzuk, szóval baj nincs vele, csak érdekel, hogy esetleg ebben az árkategóriában (450-600Ft/kg a 2x15kg-s vagy egyéb szupernagy kiszerelésekre) volna-e jobb márka? Josera, Bosch jobbak esetleg?


BARF-ot ismerem, de nem jött be, tápos infók érdekelnének:)



2013. máj. 6. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a brit prémium médiummal etetek, nagyon szereti a kutyám. A másik Joserát kap.


Én meg inkább váltanék a BARFra :D

2013. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En Boschal etetek, ugyanaz a szitu mint nalad, a kutya jol nez ki, szep a szore meg minden, de nincs tul nagy lelkesedese. Ezen a heten kell vegyek megint kutya kajat, de most en is ki fogok probalni vmi mast...a Brit Premiumon, a Joseran es a Purina Dog Chow-on vagy a Belcandora gondolok. Meglatom h melyik valik be jobban, es eztan abbol fogok rendelni nagyobb kiszerelesben. Arban mind kb ugyan ott vannak.
2013. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Dog Chow és Belcando felejtős, akkor már jobb a Brit, Josera...
2013. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A boscht sem ajánlom, tele van gabonával.
2013. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én a cibaut illetve annak a tenyésztői változatát a farmina team breedert mondanám, de ugye függ a kutyától is, hogy mi jön be neki
2013. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyáim a Boschtól néznek ki jól, viszont összetétel alapján én is inkább a Britet preferálom. Most épp keverve eszik, lehet így fogom a továbbiakban is adni.
2013. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem kölyökkutyám van. Ami nekünk nagyon bejött az a Susa AZ2 (junior)) táp. Imádja a kutyám, de ő mindent megeszik. Kb. 10-12 ezer egy 20 kilós zsák, több, mint 2 hónapig elég. Szóval nem is drága. Nincs benne kukorica, gabona...stb.

Lehet, hogy felnőtt korra is megtartjuk, mert nincs panaszunk vele.

2013. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!