Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttátok már a "Földlakók"...

Láttátok már a "Földlakók" című filmet? Vélemény?

Figyelt kérdés
Ez az : http://www.youtube.com/watch?v=nDLPma4DFX8 A jobb alsó sarokban vannak a lehetőségek és ott van,hogy felirat és magyar nyelv. Én mióta láttam ezt a filmet( napi 10 percet bírtam ki belőle és még így se bírtam ki) azóta nem eszem húst.
2013. máj. 7. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Utána egy pár napra én is vega lettem...
2013. máj. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Igen, láttam, évekkel ezelőtt. Az a jelenet, amikor a kutyára rázáróldik a kukásautó, örökre az emlékezetembe égett.


Vágóhidas és társai videókat korábban is láttam már, nem tudnak leszoktatni a húsevésről. Nekem nem azzal van a bajom, h megölünk egy állatot, hanem az előtte lévő bánásmóddal és az elpusztítás mikéntjével. Mert lehetne ezt szépen, kulturáltan, állathoz és emberhez méltóan csinálni.

2013. máj. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan állatkínzásos videót már én is láttam, amelyben egy járda szélén fekvő élő állatot a kukások bedobtak hátulra és összepréselték... Sokszor eszembe jut, hogy megérett már az ember a pusztulásra. Láttam már olyat is, amelyben egy kutyát a két hátsó lábánál fogva megkötöttek és egy ilyen csővel vagy mivel füstöt pumpáltak bele. A mai napig nem hagy nyugodni a látvány, a tudat, hogy naponta történnek ilyenek :(
2013. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem, de gondolom valami elrettentő film, hogy milyen állat az ember. Ez igaz, de attól, hogy nem eszem pl húst attól még mások gyilkolnak embert és állatot, kegyetlenkednek, lopnak, csalnak, hazudnak és estig lehetne sorolni. Sz@r a világ, de attól, hogy én is sz@rul érzem magam emiatt, attól nem lesz jobb. Vegyél háztáji welfare disznót meg csirkét ahol vígan túrnak meg csipegetnek az utolsó percig amikor is egy tisztességes vágással szenvedés nélkül múlnak ki, hogy testükkel táplálják a mienket. Én nem kérek elnézést mások hülyesége miatt...
2013. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak pár részletet láttam belölle, de az is bőven elég volt
2013. máj. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szomorú,hogy ilyen emberek egyáltalán léteznek. DE én hiszek benne,hogy a haláluk után velük is ugyan az fog történni,amit az életben műveltek állatokkal,emberekkel.Ezeket nem lehet csak úgy megcsinálni.
2013. máj. 7. 14:45
 7/7 anonim válasza:
Én is megnéztem nagyon jó dokumentumfilm bemutataja az állatkinzás és a környezetszennyezés valos problémáját, kötelezövé kéne tenni a agrár és élelmiszeripari iskolákban betenni ezt a dokumentumfilmet amikor a helyes állatvágásról van szó, ez a film bemutatja hogy nem kellene levágni az állatokat, pl a kosegvágás szabálytalanul történik a filmben. A szárnyasok agyonütését néhány helyen élvezettel csinálják de azért normálisabb helyeken elvágják a nyakát és vagy egy kampón vagy kivéreztető tőlcsérben mulik ki ezt inkáb háznál jasználják, a kampos kivéreztetést pidig a vágóhidakin hasznánják. A szárnyast szakszerüen nagyfeszültségű elektródátal megrázzák és a kivéreztetés korben fájdalommentesen mulik ki
2017. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!