Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudja hogy a mamája?

Tudja hogy a mamája?

Figyelt kérdés

A szomszédban születtek kiskutyák 2 éve. Anyáék megengedték hogy tarthassunk kutyust, ezért az egyik kölyköt hoztuk át a szomszédból. Ilyen hálós kerítés választja el őket, meg egy rácsos fa fal. Általában kint vannak az udvaron. Akkor most tudja a kutyusom hogy akivel néha a kerítés tövében rohangál a saját anyukája?

Ma néztem őket játék közben, és azóta ezen gondolkozok :)


2013. máj. 7. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, maximum annyira, hogy ismeri.
2013. máj. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 klopusz ***** válasza:
57%

Szia!


Mivel születése óta a közelében él, szerintem tudja.

A saját kutyámmal történt meg, hogy 6 hónap után találkozott az anyjával, aki soha sem agresszív (golden retriever), de fél percen belül nekiment, leteperte, utána nyugodtan játszottak egy jót. Az anya gazdája mesélte, hogy a kutya minden kölykével így tett, mikor találkoztak. Nekem ez úgy néz ki, hogy az anyaállat "emlékezett" a kölykére s megmutatta, hogy még mindig ő a főnök.

2013. máj. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Szia Klopusz!

Nekem is goldenem van, 8 hetes kora ota nem latta az anyakutyat, viszont az enyem kan. Szerinted a kan kolyket is lerohanna az anyakutya? Annak ellenere, hogy a kolyok mar joval erosebb es nagyobb, mint az anyja?

2013. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 klopusz ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem lenne semmi gond. Azért gondolom, mert szerintem mi esetünk egyedi volt, mástól még nem hallottam ilyesmit.

2013. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy tudja , ne nézzük már ennyire hülyének az állatokat..
2013. máj. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! utolsó, én nem nézem hülyének de felvetődött bennem a kérdés, most ez nem hiszem hogy akkora szentségtörés..
2013. máj. 7. 16:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Koszi Klopusz!


Kerdezo, toled meg bocsi, hogy belekerdeztem a kerdesedbe.

2013. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
semmi baj :) én nem pontozok le senkit
2013. máj. 7. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!