Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy fiú kutyának kötelező fiú...

Egy fiú kutyának kötelező fiú kutyanevet adni?

Figyelt kérdés
Hamarosan lesz egy kistestű kutyám, eddig a Zafír fogott meg nagyon, ezt pedig Zafinak is lehet becézni. Egy a baj, ez elvileg lány név,az enyém pedig fiú lesz. Ha esetleg még tudtok valami különleges, nem tucatnevet azt megköszönném. :)

2013. máj. 7. 17:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek kutyát akit Macskának hívnak... ezek után szerintem már ló nevet is adhatsz nekik. Mondjuk a Táltos elég vicces lenne :D
2013. máj. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
miért lenne baj? :P úgy se értik meg :)
2013. máj. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Legyen Sándor. Sándor, a kutya.
2013. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó név a Zafír. De becézve így, hogy Zafi nagyon nem jön be, úgy tényleg lányos, akkor inkább Zaza.

Sztem a Zafír is ilyen nemtelen név, mint pl. a Junior Pl. a Cuncimókus kifejezetten lánynév, a Tökimanó meg kifejezetten fiúnév. :D

2013. máj. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. Ment a zöld pacsi. :)

Elvégre igaz, lónév, de már hallottam róla, hogy kutyáknak is adtak Zafír nevet. Hát nem tudom, nekem ezt tetszik eddig legjobban. Olvastam még Bambuszt, Bambi becézéssel, de akkor az már őzike.. :D De elvégre az is aranyos.. Vélemények? Továbbra is várom az ötleteket, ha van. :)

2013. máj. 7. 17:54
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a Zafír annyira nem lányos név. Lehet, hogy hivatalosan lánynév, de én például abszolút fiúra asszociálok róla, úgyhogy szerintem simán nevezheted így.
2013. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ment a zöld pacsi. :)
2013. máj. 7. 18:05
 8/15 anonim ***** válasza:

Ismerek egy lány kutyust Artúrnak hívják:-)

Szerintem a Zafír teljesen jó, mondjuk én is Zazának becézném.

2013. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Aranyos a Zaza becézés, köszönöm! Ment a zöld kéz. :)
2013. máj. 7. 18:19
 10/15 anonim ***** válasza:
Én Mátyás nevű szuka kutyát ismerek, Matyónak becézik :)
2013. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!