Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor vihetem sétálni a...

Mikor vihetem sétálni a tacskómat?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja született kis tacskómat mikor kezdhetem el sétáltatni, és mennyi idővel kezdjem és milyen gyakran? Ő az első saját kutyám szóval jól akarok vele bánni!!!!

2013. máj. 8. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Nálad született? Nagyon remélem, hogy nem... De mégis mit keres nálad 4 hetesen? 8 hetes kor előtt tilos elválasztani az alomból, ezt törvény írja elő! Akárhogy is, már sajnálom szerencsétlen kölyköt, hogy milyen gazdát kapott.

Csak a 3. oltás után viheted le először! Ha az oltási programot tartod, akkor ez úgy 12 hetes kora körül lesz.

2013. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Mindenképpen csak akkor vidd sétálni,ha már megvan minden oltása! Kb. 2 óránként vidd majd le. Szerintem 30 perc -1 órára. Mondjuk én ha 1 órán belül sem végezte el a dolgát addig sétáltam vele ameddig el nem végezte a dolgát és ha kint végzi a dolgát sose felejtsd el megdicsérni és megjutalmazni! :) ;
2013. máj. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.kommentelő! még nem kaptam meg, majd fogom és azért írtam le a korát nehogy az legyen az első kérdés, mert volt rá példa ahogy keresgéltem. Pár hét múlva kapom meg, addig is okosodni akarok, mert már most imádom...oltásokat már le is beszéltük a dokival csak ezt nem kérdeztem meg.. Ő meg csak annyit mondott hogy nagy a mozgásigénye..de azért köszönöm a szívből jövő válaszod!!

A 2-nak nagyon köszönöm!!!!!

2013. máj. 8. 11:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez esetben sajnálom. Csak a megfogalmazásoddal van gond, mert a kérdés alapján az derül ki, hogy a kölyök már nálad van.
2013. máj. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, igazad van! Azért köszönöm! :)
2013. máj. 8. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!