Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jagd terriert, kaukázusit,...

Jagd terriert, kaukázusit, KÁJ, erdélyi kopót vagy ir farkast vegyek? A kert 800 nm,4 séta hetente, jó házörzés, és ne legyen nagyon agresziv emberekkel és állatokkal ezek a feltételeim?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Lol...

Felsoroltál 5 fajtát, amelyek 4 teljesen különböző karaktert foglalnak magukba.

Szerintem ez alapján inkább egyiket sem.

2013. máj. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

De hogy elmondjam őket:


800nm bármelyiknek jó, ha megfelelően van foglalkozva velük és az a heti 4 séta nem 10-20 perc.


Házőrzés: káj, kau.

A jagd, az erdélyi kopó és az ír farkas nem házőrző fajta.


Agresszivitás:

- a jagd mindenkivel agresszív tud lenni, emberrel, állattal, másik kutyával. Nagyon indulatos, temperamentumos, keményfejű kutyák.

- kau/káj, bizalmatlan az emberekkel, az idegen embereket, állatokat amelyik bejön a területére megtámadja/megöli. A felügyeletére bízott állatokat viszont nem bántják (hacsak nem börtönőr kaut vagy viador kájt veszel, mert azok igen).

- erdélyi kopó... vadászkutya, ezért lehet hogy rárabol a szárnyasokra... emberekkel nem agresszív.

- ír farkas... agár... vadászkutya, tehát kb. bármit levadászhat az állataid közül, ha olyat fogsz ki.

2013. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
méghogy, megöli az embert a káj láttam olyat ,hogy egyáltalán nem bántot embert és megsimogadtam és nem is volt vele foglalkozva mert az esztenán nevelkedet és most is ott van.és indokolt lett volna megtámadjon de egyáltalán nem mutatott agresziót.
2013. máj. 10. 14:21
 4/4 A kérdező kommentje:
És bocs a hejesirási hibákért ez azért volt mert nagyon felhuztál
2013. máj. 10. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!