Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a sintér...

Mi a különbség a sintér telep, menhely, gyepmesteri telep között?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom, hogy a sintér telepen 2 hónap után altatnak a menhelyen ás a gyepin meg nem, de nem akarok butaságot mondani.
2013. máj. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk egymás mellett van a gyepmesteri telep, meg a menhely, és a gyepmesterin altatnak két hét után, ha minden igaz, a menhelyre meg azok a kutyusok kerülnek, amelyikekről tudják, hogy nem fogják elaltatni, mármint biztos, hogy nin rá szükség.

Tudtommal a gyepmesteri telep meg a sintértelep egy és ugyanaz, de én sem akarok butaságot mondani.

2013. máj. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Naszóval:


Sintértelep, másnéven gyepmesteri telep, egészésgügyi telep, állategészségügyi telep. Ez mind egy és ugyanaz.

Gyepin a befogott kutyák törvény szerint 14 nap után altathatóak. A gazdák által leadott kutyák pedig azonnal. Tehát ha teltház van, és te beviszed a kutyádat, akkor valószínűelg átvétel után le is altatják.


Menhely: ELVILEG nem altatnak, de ezt a legtöbb menhely csak kamuzza. Tudok mondani olyat, ahol heti rendszerességgel van altatás, de olyat is, aki kifejezetten azzal reklámozza magát, h nem altat, közben meg komplett lista van az altatásra váró kutykról.

2013. máj. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Nálunk gyepi van és ott nem altatnak (elvileg). Van olyan kutya, amelyik évek óta van bent. Aztán lehet, hogy ez is kamu.

Szerintem mindenhol altatnak, mert rengeteg kutya kerül be, és már rég nem lenne hely az összesnek..:S

2013. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Menhelyes és gyeptelepen dolgoztam önkéntesként ez az altatás egy jó szöveg de ez már nem megengedett!Facebook-on, itt ott megosztogatják a képeket, hogy segíts mert ezt meg ezt az állatot elaltatják.... Szabályzat van erre több mint 5 éve. Az Illatos úton volt ez inkább jellemző és akkor sem volt időlimit. Tehát nem volt megszabva, hogy most xy időn belül elaltathatnak bármilyen kutyát. Azokat vitték akik agresszívak, idegileg eltorzultak, labilisak voltak. Hangsúlyozom ma már ez nincs. 500 kutya jött be arra a menhelyre évente ahol dolgoztam, abból 460at fogadtak örökbe szintén évente. Az állandó létszám 190 körül mozgott, megjegyzem a menhely 250 férőhelyes! bocsánat kihalt kérdés de jobb ezt tisztázni hátha valaki meglesi!
2015. ápr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!