Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adnátok az...

Milyen nevet adnátok az általatok legszebbnek tartott kutyának?

Figyelt kérdés
Jövő tavasszal valóra válik a régi nagy álmom,hazahozhatom álmaim kutyáját,egy skót juhászkutyát.A törzskönyvi nevét még nem tudom(vagyis a kennelnevet már igen,de az még kevés ugye)de nem hiszem,hogy abból fogok neki nevet kreálni.Tudom,hogy sok neves kérdés volt már,most az érdekel,ti milyen nevet adnátok egy olyan kutyafajtának,ami szerintetek gyönyörű,álmaitok kutyafajtája(vagy akár a legszebb keverékkutyus,akár a saját kutyátok,aki a legkedvesebb nektek).Szeretnék valami viszonylag ritka,de egyszerű és szép,ráillő nevet találni.Szuka kutya lesz egyébként,de ha nektek nagyon tetsző fiúnevet írtok,annak is örülök.Köszönöm a rendes válaszokat előre is!
2013. máj. 10. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem külső alapján adok nevet a kutyáimnak. Az egyik kutyámat mikor megkaptam, ránéztem és tudtam a nevét, azonnal. A másik kutyámnak pedig megtartottuk a tk-i nevét.


Szóval ezt így előre nem lehet sztem eldönteni. Lehet 100 nevet is választani, úgyis akkor dől el, ha már előtted van a kutya.

2013. máj. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez spontán jön majd, én nem ránézésre adtam neki hanem sokat filóztam. Aztán tévében meghallottam hogy a mercy angyalaiban egyik nővért úgy szólították hogy Lüszi, és ebbe a névbe rögtön beleszerettem,így el lett döntve:D

Nézegess sok nevet,mindenkinek más az ízlése hiába sorolunk fel 30 nevet, meg fogod találni még sok időd van:D

2013. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen színű lesz?

Én mindig akartam egy tri color Dakota nevű collie szukát :)

Sable szukának szerintem szép név a Chanel, Heaven, Fleur,Chantal, Ginny,Lilu

blue merle szukának a Crystal, Stella, Opal, Zora nevek tetszenek... az én szukám blue merle :)

2013. máj. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elenor....annyira szép név, jól is hangzik és én a világ leggyönyörűbb kutya lányának simán azt adnám.
2013. máj. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hú,köszönöm a válaszokat,jöhetnek még!Nagyon szép neveket írtok,dark-sable lesz a kicsi:)Nekem tetszik a Shíva,a Nessie,a Míra,de ezek is csak ötletek,tervezgetek még...:)
2013. máj. 10. 12:56
 6/8 A kérdező kommentje:
Az Elenor is szép,a Heaven még jobban tetszik!:)
2013. máj. 10. 12:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Mopsznak: Luna, Hosszú szőrű németjuhász: Mila
2013. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Mira az álomnév, csak szuka kutyus helyett kanunk lett:)
2013. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!